Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Ko sa Djavolom tikve sadi....
To je taj zacarni krug,Terza-Kokeza-Toncev...
Meraklija nikad manje kao i ostalih navijaca!
Ne mozes njih prevariti!
Aj ne lupetaj više časti ti! Pretra ga brate i uopšte nisi realan! Gde je tu Vučela, pa prepošteni Bajatović... Miskovic u Napretku... Jel treba sve ekipe da nabrajam!? Poštena Vojvodina sa pokojnim bata Butorovicem!?...
Svi su oni po tvome ok, a samo Toncev smrdi...
Prolupo si brate...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
Ja gledam nas,boli me bre uvo za druge!
 
Pa bi najverovatnije srećan bio da budemo pošteni i lepi, al u trećoj ligi s tendencijom da se ugasimo! Mnogo su pojedinci postali senilni i zaboravljaju kakav je Radnicki bio pre samo nekoliko godina!
Ti bi da mi budemo pošteni medju lopovima.....ustvati zašta to konkretno optuzuješ svoj klub? Sta je namesteno daj reci da bar svi znamo!
Meni ovo liči na hajku koja potiče iz Vojvodine jel im mnooogo smetamo, uzimamo im nesto sto im je godinama bilo rezervisano, a sad se tu neki tamo provincijalci i Toncev nasli da im jelte otimaju! Trebaš biti vrlo da ne kažem glup, ali izmanipulisan da ne vidis da je ovo smisljena hajka, kako medijska tako i fudbalska....na Niš i Radnički!
Evo ja pitam koji je bio tako veliki povod da Lalatovic napadne naš klub i Tončeva? Šta je to toliko zamestalo njemu ono veče?
Jel otpozdravio lepo publiku? NIJE
Jel se ponašao prikladno bar malo postujući publiku?NIJE
Jel zaslužio Kosan da ga onako vredja i skače da ga bije? NIJE
Jel se neko iz Vojvodine oglasio i bar izvinio za onakvo ponasanje kompletne klupe? NIJE
Šta to sve govori?


Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
5 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Kad se samo setim one namestaljke gde nam Obradovic svirao onaj penal u SUbotici, stvarno nas treba ugasiti ... Pored nas ovakvih blizancima treba dodeliti status bogorodice

ne znam za taj penaltik a nisam pratio minuli rad radnickog u tom smislu, al svakako ne treba preterivati.. blizanci su se nakrali za 100 godina unapred, s tim sto partizani nista ne priznaju i samo upiru prstom na drugu stranu..:fantom:

Link to comment
13 minutes ago, Shaq said:

ne znam za taj penaltik a nisam pratio minuli rad radnickog u tom smislu, al svakako ne treba preterivati.. blizanci su se nakrali za 100 godina unapred, s tim sto partizani nista ne priznaju i samo upiru prstom na drugu stranu..:fantom:

Ironija prijatelju ;)

 

Nego, kazi ti meni, kako teretana? ;)

Link to comment
17 minutes ago, Dali_man said:

Radi cucnjeve i trbusnjake

ma sprdam se, zavrsio za ovu godinu.. ja samo tako 2-3 meseca pred leto i dosta.. ;)

Edited by Shaq
Link to comment
2 hours ago, Shaq said:

ne znam za taj penaltik a nisam pratio minuli rad radnickog u tom smislu, al svakako ne treba preterivati.. blizanci su se nakrali za 100 godina unapred, s tim sto partizani nista ne priznaju i samo upiru prstom na drugu stranu..:fantom:

Vučelić poziva nadležne da reaguju: ''Sve se vidi, sve se zna, od Niša do Beograda''

Link to comment
39 minutes ago, martick said:

Treba se ugledati na Cukaricki i Vozdovac!

Biti pravi primer!

Jos se secam onog penala nad Babovicem u 93 minutu  na onoj zgradi.  Ah taj preposteni Vozdovac...

Da,da u pravu si....:rolf:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...