Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

2 hours ago, Constantin said:

Al kakav shok po Bg portalima, neko se usudio da opravda penal za Radnicki :D

 

Tu petoricu, koji god da su, sto idu po Srbiju, predstavljao se kao Nislije i pljuju po klubu, sve bi ja to na planinu da cuvaju ovce :fantom:

Link to comment
3 hours ago, martick said:

Rumpe,Kec:grozan:

4B70483B-F057-49D6-9F15-098C580B66A6.jpeg

 

Somurane, vis stasi propustio ... A tatko na Shilo davao pecenje posle ... Imasmo jednu potencijalno zaebanu situaciju na kraju, dasi poso, namestili bi te da izedes cutek ... Stoga dobro porazmisli sta propustas

Link to comment
Ali pazi...5 momaka iz Niša...:rolf:
 
Nego...jesu već počeli da kukaju il' čekaju da prvo prođe Kup....?  (Bio sam odsutan pa nisam ispratio [emoji185])
Pa počeli su posle njihovog derbija opstenarodnu kuknjavu! Imaju sad odloženu prvenstvenu protiv Javor, pa je verovatno glupo da kukaju od nas, kad nije prosla prethodna. Cek da vidis odma sutra posle utakmice kad krenu s pritisak na sudije...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
31 minutes ago, Boki Nis said:

Pa počeli su posle njihovog derbija opstenarodnu kuknjavu! Imaju sad odloženu prvenstvenu protiv Javor, pa je verovatno glupo da kukaju od nas, kad nije prosla prethodna. Cek da vidis odma sutra posle utakmice kad krenu s pritisak na sudije...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Svaku utakmicu protiv njih nam sude beograđani....(da počnemo i mi na vreme) ;)

Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ajde bez kuknjave dolazi(m) vam jsd partizan

dozu poštovanja i punjenu bez salmonele, ovoga puta

molio bih

Kakva salmonela...mi ni to nemamo u Niš i ako smo imali, oteli nam oni iz prestonicu. Lepo se provedi, bodove ostavite i ek bude mirno na tribinama...

Link to comment

u duhu vlade srbije, i na severu, akodabog u subotu

a drugu kumsu od srca preporucujem bobi2 kod zeleznicku stanicu, konobarica nema zubi a u jagnjecu corbu plivaju oci

 

Spoiler

971046_617526851625569_1224505512_n.jpg

 

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Ja bi mu isto nesto preporucio al mislim da ne radi vise... "Kod Colju". Iza pozoriste pa prema Imidz je bio, mali, ali ukusno uredjen lokal. Konobarica tera pijandure pridvece napolje da uvati bus za selo. 

Edited by W.F.C.
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...