Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Jbga ljudi znam da istina boli a sta da se radi!
Kako je tako je 
A istina to si ti!
Što mi to nešto poznato majku mu, al ne znam odakle... [emoji848]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment

Kad se samo setim one namestaljke gde nam Obradovic svirao onaj penal u SUbotici, stvarno nas treba ugasiti ... Pored nas ovakvih blizancima treba dodeliti status bogorodice

Link to comment

Znaci to je bilo u pitanju, jbte koji seljak Mihajlovic. Bar ce Haskic da igra spica, nadam se, u Indjiji. Ivica misterija, los prelazni rok, rasprodat tim za realno male pare, smene trenera. Jos ne znam sto je Lalatko vredjao Kosanovica, znamo da je bio do juce cika Misa. Evo jednog zanimljivog komentara sa zurnalove vesti

 

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/85621/hronologija-lalatovic-i-radnicki-od-sumnje-do-velike-ljubavi-i-nazad

 

Deki · 15 септембар, 2019 11:08

Sve ovo sa Lalatovićem i Radničkim je samo paravan i skretanje teme sa ZVEZDE!!! Radnički je tu žrtveno jagnje i tako će i biti kad krene "razotkrivanje" nameštanja. Zvezdi će se oduzeti tri boda, kad bude 20 ispred Partizana, a Radnički će biti izbačen u drugu ligu. I onda će naš dobri i pošteni Savez ispasti čist, a liga nikad regularnija!

 

Zvuci nazalost dosta poznato, aj pa da vidimo sta oce narkoman sad. Ako je rekao da je Ivica kriv sto mu nije doveo igrace a rasprodao tim u pravu je, sve ostalo je cisto sranje, cirkuska predstava, iskljucenje, pretnje Kosanu, navijacu, pretnje o namestanju. Prljavstina velika se stvorila. Naravno svaka mu cast za napadacku igru cele prosle sezone, tj. do meca sa zvezdom...

Link to comment
27 minutes ago, W.F.C. said:

Deki · 15 септембар, 2019 11:08

Sve ovo sa Lalatovićem i Radničkim je samo paravan i skretanje teme sa ZVEZDE!!! Radnički je tu žrtveno jagnje i tako će i biti kad krene "razotkrivanje" nameštanja. Zvezdi će se oduzeti tri boda, kad bude 20 ispred Partizana, a Radnički će biti izbačen u drugu ligu. I onda će naš dobri i pošteni Savez ispasti čist, a liga nikad regularnija!

Pre bi rekao da je ovo u pitanju

Quote

Tončev: Izborni proces u SPS je kao igra prestola

Dok se ovaj narod malo ne opameti i na lokalu ne napravi jaka autonomaska stranka, bicemo moneta za potkusurivanje.

 

Ovo sa Mihajlovicem ne uzimam preozbiljno. Resice to cika Misa na prvom treningu.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...