Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Tesko je oduseviti ubogi grobarski puk, al cisto da ne budu mlade vedete ksla  od 22 leta, mevipijevi istoimenog takmicenja, i najbolji igraci srpske sparte...

Link to comment

informacije kažu da Savo više ne računa na levog beka Miletića. izgleda da je došao i taj dan, a izgledalo je da nikada neće. imam utisak kao da je taj momak kod nas minimum 15 godina, a verovatno je tri ili četiri. neka mu je srećan put i sve najbolje u daljoj karijeri.

 

Link to comment

lola smiljanic zavrsio karijeru. nakon sto je pregazio pola beograda odlucio je da se ozeni. cestitke, legendo! 

Link to comment

Žerson Kabral.

Holanđanin sa Zelenortskih ostrva (Rikijev zemo), rođen u Roterdamu, počeo u Fejenordu, prošle godine igrao za Levski, ističe mu ugovor, 28 godina, krilo, 8 golova i 6 asistencija na 25 utakmica...

Plejof za Levski nije ni igrao jer je tražio povećanje ugovora sa 200 hiljada (20 hiljada mesečno) na 400 hiljada.

Mi tu kao sada ulećemo u kombinaciju zato što je slobodan i nudimo bugarskih početnih 20 hiljada mesečno zbog kojih je ovaj i bojkotovao poslednjih 9 utakmica. Važi.

 

Šta za njega kaže Valerij Božinov Boža -

Quote

Kada bih poredio Kabrala sa nekim, onda bi to zaista bio Leonardo. Ne mogu da kažem da je isti kvalitet, jer je Brazilac stvarno pravio razliku u mnogo bitnih utakmica za Partizan, rešio je mnoštvo mečeva, ali je Kabral veoma sličan njemu. Kabral je mršaviji od Leonarda, takva mu je struktura, ali je stvarno dobar. Igra sa obe nage, postiže golove, asistira, izuzetno je brz, lako rešava situacije jedan na jedan. Kada sam dolazio u Levski, znao sam da će mi on biti od najveće pomoći u napadu. Takođe, iskusan je igrač, vrstan tehničar. Po mom mišljenju, radi se o veoma dobrom igraču. Da nije igrač za Partizan, ja bih rekao! Da nije dobar, da mi se nije svideo, iskreno bih to rekao. Ali, stvarno smatram da bi Kabral bio pogodak za crno-bele. Po meni, zainteresovan je i on da dođe u Partizan, ali sada su na potezu trener, čelnici kluba, oni će dati konačnu reč. Ja želim najbolje i Kabralu i Partizanu.

 

Link to comment
53 minutes ago, Mark Rothko said:

Žerson Kabral.

Holanđanin sa Zelenortskih ostrva (Rikijev zemo), .....ističe mu ugovor,

 

Mogao si samo ovo boldovano. To je ključno. 

Link to comment

nije dovoljno samo da istice ugovor....mora biti 1) spreman da igra sa platu prosecnog jls igraca a da bude deset puta kvalitetniji od njega 2) spreman da igra za platu koju zasluzuje ali da se veceg dela odrekne pri odlasku 3) biti spreman da iskazuje neopisovu srecu sto je imao prilike da igra u tako velikom klubu i da se javno gnusa pokusaja da se cela prica svodi na nesto materijalno i prizemno kao sto je novac, ugovor isl

Link to comment

Alberto Bueno.

Istekao ugovor.

Nekada odličan igrač danas onaj koji ulazi sa klupe poslednjih dvadesetak minuta, 31 godina, ofanzivni vezni ili napadač, Realovo dete, igrao za Valjadolid, najbolje partije pružao u Rajo Valjekanu pre 5-6 godina, posle toga prešao u Porto gde nije mnogo igrao, kasnije pozajmice manjim klubovima, veliki pad karijere...

U Valjekanu igrao baš odlično, znao je da postigne i 4 gola na utakmici, bio najbolji igrač i strelac tima.

Ovi naši kao nešto tu pipaju. Videćemo.

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

malo lepih vesti, ženi nam se lolara

:s_w:

pbp na pinku, upravo je stigao po mladu u bg naselju babinje :happy: baš se loše udao :D

Link to comment

evropa, koga interesuje.

prvi smo iznad crte u poslednjem kolu plej ofa, ako stignemo do njega :lol: , jer je šturm danas izbacio rapida.

 

evo kako to izgleda po projekciji iz kola u kolo ako prođu favoriti:

 

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=C939890C78A94BA3!2297&ithint=file%2cxlsx&authkey=!APGO4BzYXSPgj88

 

uz važnu napomenu da ne sme trabzon biti izbačen iz evrope a da umesto njega igra kvalifikacije fenerbahče jer tada padamo kao prvi ispod crte.

 

Gledajući timove i iznad a i ove ispod crte, u poslednjem kolu, rekao bih da su nam šanse do 5 % bilo koga da izvučemo. Ako se uopšte i plasiramo u poslednje kolo. Klub nam je u rasulu, lopov vazura i tompus vučela nemaju više šta da pokradu, jedino neko dete u belo roblje da pošalju.

 

LOPOV VAZURA I VUČELIĆ NAPOLJE IZ PARTIZANA !!! UPRAVA NAPOLJE !!!

 

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

E moj Djordje

 

dakle prodaju najboljeg igraca trenutno FKP, najboljeg mladog igraca koji se pojavio jos od Milenkovica. Strahinja Pavlovic, ozbiljan igrac nikakva prevara bice odlican. Za 5 ili 6 miliona EUR. Juventus je izracunao da im je bolje da kupe njega i sacekaju 1-2 godine da stasa nego da SEDAM puta vise plate Nikolu Milenkovica.

 

Ako ne bude JAVNA informacija da je FKP dobio i 20% od narednog transfera ovo je novi ozbiljan kriminal. Sest miliona (jer su pare neophodne) i 20% bi imalo nekakvog malog smisla...

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...