Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Dobar je dinga. Ove godine je stagnirao ali da nije tako verovatno se ne bi ni vracao. To bi vam bilo bas kvalitetno pojacanje.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, adasevic said:

Dobar je dinga. Ove godine je stagnirao ali da nije tako verovatno se ne bi ni vracao. To bi vam bilo bas kvalitetno pojacanje.

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 

recimo da je dinga dobar, ali imaš dva ozbiljna prospekta na cb. tozu 19, i kalabu 18. ovaj mali kalaba ima potencijal da bude  kalibar milenkoviča

 

sad, dal je on baš tako dobar vreme će pokazati. ja ne verujem

Link to comment
56 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

recimo da je dinga dobar, ali imaš dva ozbiljna prospekta na cb. tozu 19, i kalabu 18. ovaj mali kalaba ima potencijal da bude  kalibar milenkoviča

 

sad, dal je on baš tako dobar vreme će pokazati. ja ne verujem

 

ne možeš staviti dva klinca da igraju štopera, mora da igra neko kvalitetniji. ja nisam preterano opčinjen kalabom, ne kažem da nema potencijal, ali mi svakako od tog potencijala nećemo imati ništa kad će on posle max još jedne sezone da bude utopljen negde. mali drugi pavlović desetka mi već deluje da bi mogao da bude opasan igrač. 

Link to comment

svakako da je rizik. a dal je dinga taj od kog treba da uče. bolje da zovu opet fabricija

 

izbacili smo tri vrhunska štopera, što ne bi i četvrtog. krenulo vanju

 

plus i za pavlovića, samo sam nešto skeptičan glede poslovođa iz naše kuhinje

Link to comment

Pozadi Sveta, Kalaba, Šehović, Dinga... sredina Kokir, Đerlek, mali Pavlović i ako ostane Pantara. Napad Lutovac i ova priča oko povratka Šaponjića. Tu je i Filip Stevanović, još neki klinac iz druge omladinske škole u Evropi, poneki prekaljeni veteran (Stojke, Ćela Miletić, Ostojas, Šćekić).

 

Napravimo dogodine tim od klinaca i udri, ionako prvi ne možemo biti sve dok Duh lebdi nad Rajkom, što prvenstvo čini manje neizvesnim od američkog rvanja. Tim za neka bolja vremena.

Naravno da od ovoga neće biti ništa jer se već spremaju da prodaju Kalabu, priča se za Šehovića i Fener, čak su i dva klinca iz škole na meti Olimpijakosa.

 

 

Link to comment

ne očekujem nikakva "imena" da dođu. da bi došlo ime mora da platiš. i njega a verovatno i neko obeštećenje jer imena obično ne vise okolno bez angažmana. već tu nastaje problem. sve i da platiš, ime će pre da optira za jaču ligu. ako se ime malo uputi u bližu prošlost potencijelnog poslodavca i ukažu mu se brojni sporazumi o oprostu dugova i čudna tumačenje obaveznosti ugovora, ime neće da dođe da mu ponudiš i dva miliona po sezoni. radije će i da pauzira par meseci pa ode negde na sigurnije, da kažemo tamo gde se obe ugovorne strane ponašaju na prirodan i očekivan način i gde slabija ugovorna strana ne pokazuje sklonost da klasičan teretni posao posmatra kao ugovor o poklonu gde je jača ugovorna strana poklonoprimac. ako ime malo progugla i vidi gde treba da igra, blato, brlog, zemlja tvda ko beton, pred 120 ljudi i tako, opet je problem. ako se ime zainati pa krene da pribavlja inofrmacije o regularnosti, piši propalo, dolazi samo ako se žestoko pali na kriminal ili ga seksualno uzbuđuje situacija u kojoj je on žestoko jebena strana.

 

jedno pojačanje može da bude no name, neko kome je u trenutnim okolnostima i ovo ok, a ispostavi se da je neotkriveni potencijal, ili tako nešto.

Edited by Ted
Link to comment

upravo pročitah da je Ivica tu da pomogne Savi, onao neformalno

 

Ivice, ako čitaš, imaj u vidu da se pomoć može pružiti i nečinjenjem

Link to comment

Kumse nema šanse da vidimo ova dva mladunca zajedno sledeće sezone, ima da ih zavaljaju dok si rekao keks. 

 

Ja bih voleo da vidim ringlu nazad. :)

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...