Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Jebi ga momci neću uspjeti da vas vidim u petak. Ostavite koji post ovdje ili na pijanom postovanju kako bih mogao osjetiti makar djelić atmosfere sa zabave.

Link to comment
18 minutes ago, BWA said:

Jebi ga momci neću uspjeti da vas vidim u petak. Ostavite koji post ovdje ili na pijanom postovanju kako bih mogao osjetiti makar djelić atmosfere sa zabave.

biće dana, ako ne bude zabrane kafana i okupljanja. jedno što će najviše funkcije uprave u senci biti razdeljene na osnivačnom sastanku, tako da ćeš morati da kreneš sa neke niže pozicije ;)

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, shimpr said:

I bolje sto je u petak, da harper i nikodije mogu da se organizuju

 

gde je taj tuzni skup, da donesem cvece  i cestitam vicesampionske titule u prvenstvu i kupu? i da urucim pohvalnicu za fer plej, kako savinih momaka, tako i ppp grobarstva koje ume dostojanstveno da podnese ovaj nepovoljan politicki momenat za vas klub.

Link to comment
8 minutes ago, Ted said:

biće dana, ako ne bude zabrane kafana i okupljanja. jedno što će najviše funkcije uprave u senci biti razdeljene na osnivačnom sastanku, tako da ćeš morati da kreneš sa neke niže pozicije ;)

Nikakav problem. Dopisni član skupštine zvuči sasvim dobro.

Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

 

gde je taj tuzni skup, da donesem cvece  i cestitam vicesampionske titule u prvenstvu i kupu? i da urucim pohvalnicu za fer plej, kako savinih momaka, tako i ppp grobarstva koje ume dostojanstveno da podnese ovaj nepovoljan politicki momenat za vas klub.

mislim da je bolje da poneseš tortu

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, Nikodije said:

 

gde je taj tuzni skup, da donesem cvece  i cestitam vicesampionske titule u prvenstvu i kupu? i da urucim pohvalnicu za fer plej, kako savinih momaka, tako i ppp grobarstva koje ume dostojanstveno da podnese ovaj nepovoljan politicki momenat za vas klub.

kafana "Kod Race" u Boleču

 

na ulazu te čeka GoranZ, otpevaš refren pesme Dobro pamtim sve, i  ako je to dovoljno uverljivo, izražajno i od srca, dobiješ koordinate mesta sastanka. nije dalje od 40 km, tako reći tu je :)

Link to comment

ne svidja mi se taj cobanski rok pank na koji se furate, ali ok, repertoar je prikladan komemorativnoj prirodi skupa koji organizujete - secanje na staaaara dobra vremena i lament nad zlehudom sadasnjosti.

Link to comment

Pa dobro, biće tu i veselih momenata, naročito sa ovosezonskih derbija.

Natko, Suma, Bambi, uh. Vjerovatno će biti postavljen i video bim na kojem će biti prikazani ti detalji.

 

Na žalost, ja neću biti tu, ali će mi Nikodije prepričati.

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...