Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

@Ted predviđa da će se ugasiti ako ne uđu u grupe le ili lš ove sezone, jer neće biti duha koji lebdi nad krcun arenom, tj isti će biti zauzet oko kosova i natezanja velikih sila oko nas :happy: kao i velikom ekonomskom krizom koja će znatno jače udariti evropu od amerike...

- e sad zna on da nanjuši neke stvari vezano za politiku, videćemo
 

Spoiler

 

 

 

 

spektakularan rezime sezone, ako niste znali poenta fk nije osvajanje titula i igranje evrope već pravljenje para od prodaje igrača tzv preživljavanje :isuse:

Edited by gone fishing
Link to comment
9 minutes ago, twisted said:

 

nemoj da se ložiš, mani se komunizma, daj da popijemo pivo

što se mene tiče samo jedan problem postoji, ne pijem pivo :D

 

dajte predloge, mesto, vreme i ja ću prvi da stignem (uz jedno ograničenje, kola se vode na suprugu, nemam dozvolu za upravljanje u inostranstvu pa ne mogu sam preko grane):)

Edited by Ted
Link to comment

Dobro jutro Partizanovci, glede malog Fiće za koju ste opciju? 

 

A) 12meleona i putuj igumane

B) 10Mmeleona I još jedna sezona

C) prodaj Sadika ukradi 50% investiraj ostalo, čuvaj malog

D) prodaj oba za 20+ 

 

 

Link to comment

Možemo da prodamo Fiću za 12 i za 120 miliona, potpuno je svejedno, te pare neće ostati u klubu niti će se iskoristiti za dovođenje novih igrača. Velika većina ljudi ovde prati Partizan 30+ godina, mislio sam da smo bar toliko naučili.

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

I ja sam za b) ali mislim da ce biti c), tesko ce da sacuvaju Sadika - mada ako uzmu preko 10m za njega to je odlicna lova ako ce bar polovinu trecinu da reinvestiraju u igrace

 

U21 znam za nekog napadaca Arambasica a pominje se i veznjak Stanojlovic

 

Nego ja kad se na nekog navrznem ne mogu da stanem - moja pitanja su - da li ista moze da bude od 1 Lazara Markovica (ja mislim ne) i 2 Lazara Pavlovica (isto mislim ne)?

 

Link to comment

Od starijeg lazara po meni zavisi sve od njega, koliko je motivisan da nastavi karijeru na našim oranicama, kapiram da je hteo da odradi jedan rejuvenation al nije prošlo, pa možda sad odluci da iscepa pripreme. U par navrata je pokazao dume. 

 

Ovaj drugi, zabo 10ku na ledja al do sad sam video jednu veliku nulu. Trudi se al je sa loptom na vi. 

 

Ja sam za C takođe ne bih dao obojicu nema šanse da nadograde tim. 

Link to comment

Bojim se da  za  Lazara Markovica vise nema ozbiljnog fudbala, jer je decko hronicno povredjen. Voleo bih da gresim i da nas demantuje u narednoj sezoni u Partizanu, a onda i negde preko. Ako sam u pravu to je jebena steta, jer je  imao potencijala  i dobar je momak. Pored Lazara ni fizicko stanje Sume madjije mi ne uliva poverenje i on igra na staklenim nogama, pa ne bi bilo lose da se zalivadi negde preko leta, jer je prilican rizik formirati ekipu oko njega.

 

Sto se tice mladjeg Lazara, mogu da se slozim da nije pokidao sezonu i da nije ostavio bog  zna kakav utisak, ali i dalje gajim nadu da od njega moze biti nesto, pogotovo sto ce po novim pravilima morati da odigra dosta  utakmica. 

 

Nas najveci problem ce kao i do sada biti odbrana. Ostaju Ostojic i Vitas, najverovatnije i Celavi a ne verujem ni da ce za Urosevica biti neka tuca na trzistu, iako je odigrao solidnu sezonu. Kako ce izgledati Badnjak je enigma.

 

edit: Prodace Ficu u najkracem roku i ostaviti ga na pozajmici sledecu sezonu kao Kalabu

Edited by ZokiAsov
Link to comment

ja sam za opciju e)

 

ne prodavati, potpisati ugovor na 4/5 godina i ne pomišljati na prodaju barem dve godine osim u slučaju sulude poude (koje neće biti). i naravno platiti ga po ugovoru kako zaslužuje, a ne nekom mizernom stipendijom. sve će se stotstruko vratiti.

 

znam da nije realno

Link to comment

Pazi nekoga moraju prodati napomenuo je to zex

Po trenutnoj formi i uticaju na igru bolje je ostaviti zirafu on je neresiva enigma za domace odbrane kada je raspolozen za igru sto smo videli i u sredu

Jbg 10 milki od kalabe i 6 od uefa nije dovoljno da se pokriju troskovi do kraja godine

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...