Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

30 minutes ago, Блок_64 said:

 

 

Druze moj.Jel ti verujes da postoji fudbalska utakmica u Srbiji koja nije namestena.

Kakav crni Savo,kakav bunker.

?

 

Kakav je ovo post?

Naravno da verujem. Evo ova na primer.

Link to comment

Gledali smo ove sezone u nekim utakmicama fudbal kakav nismo videli godinama - one akcije protiv Malatije, vez po terenu kada smo Mančester nabili u kazneni ili rapsodiju u većem delu obe utakmice protiv AZ. Stojke se smarao na golu u svim tekmama protiv terzićevaca, prvenstvo smo izgubili zbog kikseva protiv manjih ekipa. Normalno je imati loš dan i kiks, ali nad JNA ne lebdi duh. Imali smo Natka, Asana, Kalabu, Fiću, Sadika, Sumu... majstore kakve nema niko u ligi. 

Kakva crna titula... u ovim okolnostima svi znamo da od toga nema ništa. Sava mora ostati jer smo najzad gledali Fudbal. Obavezno dovesti bar jednog pismenog beka, mesto koje nam godinama škripi.

Da nije bilo poslednjih par minuta protiv AZ tamo i ovog večeras, sezona bi bila odlična. Ovako vrlodobar (4).

  • +1 7
  • -1 1
Link to comment

prelep povratak, avaj losi penali. 

 

ima dosta ovde materijala da se iskoristi al ima i gradje za prodaju, brzo ce Avgust, videcemo sta nam sleduje.

Link to comment

Slazem se sa drugovima govornicma markom i azdajom. Imamo vanserijske majstore ali i kubike pesukica™ na (ras)prodaju. Da dovedemo neka dva tri igraca za rotaciju, uz ocuvanje ovog tima, mi smo puslica.

 

I da, cestitke Vojvodini na zasluzenom Kupu MarsalaNadvojvodeKralja Aleksandra. Steta sto ovako ne igraju protivu svakoga i u kontinuitetu. Bilo bi daleko zanimljivije takmicenje.

Link to comment
6 hours ago, BlackGeorge said:

?

 

Kakav je ovo post?

Naravno da verujem. Evo ova na primer.

On je mislio na utakmice vučićevog kluba. Samo se loše izrazio.

Link to comment
10 hours ago, Ted said:

najveće pojačanje za sledeću sezonu Filip....kako je odigrao danas, kakav prijem, kakav gol, koja kontrola lopte (ono kad je letala sa neba)....mali ima sve uslove da bude bomba

 

Fića je dijamant, samo mu treba još malo brušenja. Sinoć je odigrao fenomenalno ali bilo je dosta utakmica na kojima je totalno zabagovao. To je sve normalno, mlado je dete, treba malo raditi sa njim i biće igračina.

 

Ali pošto je ovo Srbija a mi Partizan, uprava će u januaru da ga zavalja u Čelsi Vitese da tamo propadne kao i desetine drugih dijamanata pre njega. Vratićemo ga na pozajmicu u 23-oj godini, sa deset kilograma viška i akutnim bolom u intimnim predelima kada je ozbiljan fudbal u pitanju.

 

Kalabi želim Zlatnu loptu jednog dana, ili makar najuži izbor za istu.

Link to comment

sezona je bila bez trofeja, ali daleko od toga da se može oceniti neuspešnom ili za zaborav

 

vrlo malo je nedostajalo da bi se mogla oceniti odličnom. gubili smo za prsa i milisekunde, bili jako blizu i trofeja i proleća. sledeće sezone bih voleo samo da se na pravi taj mali pomak.

 

znači da ostanemo na Titovom putu, da ne nasedamo na velikosrpsku i četničku propagandu, da negujemo lep i efeikasan fudbal kao zenicu oka svoga. i da stojimo postojano, ka klisurine, na odbrani partizanštine.

 

što se Voše tiče, čestitiam trofej. oni imaju drugi problem, sa ovakvom igrom mogu da se slikaju u Evropi. no, to je njihov problem. što se tiče likova koji dolaze na utakmice da bi vređali decu i ženu nekoga od aktera neću da napišem šts im želim, nije u skladu sa pravilima ovog foruma. očigledno je da se u neke jedinke razum nikada ne useli, pa tako glavinjaju kroz život, jadni , bedni i mizerni.

 

 

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Redoran said:

 

Fića je dijamant, samo mu treba još malo brušenja. Sinoć je odigrao fenomenalno ali bilo je dosta utakmica na kojima je totalno zabagovao. To je sve normalno, mlado je dete, treba malo raditi sa njim i biće igračina.

 

Ali pošto je ovo Srbija a mi Partizan, uprava će u januaru da ga zavalja u Čelsi Vitese da tamo propadne kao i desetine drugih dijamanata pre njega. Vratićemo ga na pozajmicu u 23-oj godini, sa deset kilograma viška i akutnim bolom u intimnim predelima kada je ozbiljan fudbal u pitanju.

 

Kalabi želim Zlatnu loptu jednog dana, ili makar najuži izbor za istu.

Fića bi sledeću sezonu trebao da iskoristi maksimalno, a ide mu u prilog i pravilo o obavezi 2 u21 na terenu.

 

što se punuda tiče, nema sumnje da će ih biti, ako ih već i nema. dosadašnje iskustvo nas uči da se ne bi trebalo zanositi mnogo. sa druge strane, zaista je u intersu maloga da ne ide barem još 2 godine. ima tu i uticaja roditelja. videćemo na šta će da izađe.

 

u vezi Kalabe, duboki naklon.

Edited by Ted
Link to comment
10 hours ago, SNARC said:

Meni se dopadao hrabar fudbal koji se igrao kod nas..pronasli smo Natka i Sadika, Markec nije umeo a Bambi izgleda nije mogao da pokaze vise..a trebali su nam. 

 

Neka Miletica stavi na stopera..bekove neka kupe. 

 

 Valjalo bi nam u grupe i naredne sezone..na titulu ne racunam.

 

 

Savo je konačno počeo da tera svoje igrače da igraju fudbal. Kosmički napredak još od prve epizode posavsko/šabačkog goniča. 

 

Jeste da su mu izmakle obe titule ali Savo mora da ostane. Mnogo je loše počeo ovu finalnu utakmicu, ja bi šćekia ostavio na klupi pa nek zemlja gori, primićemo dva ali daćemo tri. S druge strane drugo poluvreme su mu igrali matić i mali pavlović, wtf, s njima se ne može ni protiv surdulice. 

 

Vitas mi se bez obzira na greške - SVIĐA. biće od njega vojnik partizana kao što je miletić, ostojić, kalaba. premotajte film i ostojića ste pljuvali na sva usta u prvih 10 utakmica. a sad je nezamenljiv. i ostojić je proveo utakmicu pored terena. S kim je Savo imao da igra finale protiv dobrog trenera, dobro smo i dali dva komada u zadnjih 10 minuta. 

 

nepravedno je da ovaj i ovakav tim, na čelu sa ovakvim pozitivnim al ne na koronu trenerom ne osvoji ni jedan trofej. ali hej, odabrali ste da živite u srbiji, šta se žalite!?

Link to comment

Meni Vitas deluje kao totalno nezainteresovan dunster ali ajde, posuću se pepelom ako da timu recimo 30% od onoga što mu je davao Pavlović.

Link to comment

mali pavlović je bio prinudna izmena jer Suma nije mogao da nastavi.

 

u vezi Matića, nisam takav pesimista. čini mi se da je problem što nije prošao pripreme sa ostatkom ekipe, plus korona pauza. mislim da se od njega ima šta očekivati, kada bude spreman.

 

Lazar Marković je bio kriminalan, to stoji. ovde bi se trebalo prisetiti situacije kada se Zvone Vukić vratio, pa je jedan period bio negledljiv. ali se naredne sezone vratio u top formu. i ovde nije beznadežna situacija jer se definitivno radi o liku koji zna fudbal.

Edited by Ted
Link to comment

Mislim da od Lazara niko nije očekivao nešto specijalno, ali je on igrao ispod svih očekivanja. Pitanje je u kojoj mjeri bi smetao Filipu.

Link to comment

Nije igrao nista specijalno?

Deckonja je bio nas najbolji igrac u septembru, dao je 3 ili 4 gola na isto toliko meceva a onda se povredio on je izmislio fudbal za kamikazu npr 

A mali stevanovic je novi pixy problem je sto je velika guzva na toj poziciji pa ga guraju na krilo a dovoljno je setiti se sume na toj poziciji i jasno je kolika je to greska. Ali dobro nama ce i 4 sezonu za redom stoper glumiti desnog beka 

Link to comment

Dobra sezona. Vecina je vec napisana. Cavo apsolutno mora da ostane sa celim strucnim stabom. Moja glavna zamerka: menadzerski igraci. Lazar Markovic vise nije fudbaler, nije ni Stojke hvala i sve najbolje. Klasicna debla Matic, Lazar Pavlovic, Pesukic, da ne pominjem Treskovog ljubimca... razumem da mora da se zaradi i preko njih za Pukovnika ali da se to procisti i iscisti. Za Vitasa se slazem sa twistedom.

 

I najbtinije - sredina i napad - u zavisnosti od dolazaka/ odlazaka da vidimo kako ce izgleda - mislim da je Suma dostigao neki vrhunac ove sezone i tesko da moze bolje, bojim se i isto. Sadik verovatno ide, dakle tu ce nam trebati 2-3 dobra igraca. Celavi na stopera novi ozbiljan desni bek. golman Nemanja Stevanovic... ima materijala...

 

Bas mnogo zavisimo od Natha, kada je raspolozen evropski FKP kada nije kao juce raspad.... ali on je svoje odigrao ove sezone svaka mu cast...

 

Vreme za novu temu ionako se uskoro krece :) 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...