Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Nismo zaslužili ovaj trofej, doduše oni su ga zaslužili još manje ali nema veze. Dva retko lepa gola, bolje je početi sa Evropom ranije nego kasnije mada ćemo realno i tu da izduvamo sa ovim vanrednim sistemom kvalifikacija.

 

Sad na rasprodaju tima, pa po tovar drva, i da sledeće sezone umiremo u lepoti.

Link to comment
3 minutes ago, SNARC said:

 

Ako mi izbrises iz pamcenja poslednjih pet minuta tekme protiv AZ u gostima, kupicu ti ratluka.

To ni vinjak ne moze da izbrise

Link to comment
Just now, MocaVukotic said:

Zasluzeno vojvodina svaka cast. Sto se mene tice, pamticu gol celavog moldeu i junajted na jna. Derbi se podrazumeva. 

 

Svaka čast ćelavom za minijaturu protiv Moldea, ali za takve stvari više priliči plaketa i zlatan sat, nego novi ugovor na najdeficitarnoj poziciji u timu. O Stojketu da ne govorim, taj je zaslužio plaketa za čitav zid otkako je zreo za penziju.

  • +1 3
Link to comment

Meni se dopadao hrabar fudbal koji se igrao kod nas..pronasli smo Natka i Sadika, Markec nije umeo a Bambi izgleda nije mogao da pokaze vise..a trebali su nam. 

 

Neka Miletica stavi na stopera..bekove neka kupe. 

 

 Valjalo bi nam u grupe i naredne sezone..na titulu ne racunam.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

cestitke vojvodini. jebiga! bice bolje! neka brat @shimpr otvori novo poglavlje.

jesu ovi govnavi retosi pustili publiku na stadion? (nisam gledao utakmicu)

 

 

 

jesu 8000 karata bilo u prodaji

Link to comment
10 minutes ago, SNARC said:

Meni se dopadao hrabar fudbal koji se igrao kod nas..pronasli smo Natka i Sadika, Markec nije umeo a Bambi izgleda nije mogao da pokaze vise..a trebali su nam. 

 

Neka Miletica stavi na stopera..bekove neka kupe. 

 

 Valjalo bi nam u grupe i naredne sezone..na titulu ne racunam.

Ja ne računam ni evropu ni kup Srbije.

 

Nadam se ispadanju u prvim kolima oba takmičenja.

 

Fokus - šampionat Srbije. Kraj. Boli me uvo za Vučića i nameštanje utakmica. Neka Savo napravi ekipu za RAZBIJANJE BUNKERA. Ako ne ume, onda neka prepusti drugome. Mora titula da se juri jer ćemo ići u trećerazredno takmičenje u evropi ako se zadovoljavamo mrvicama.

 

Dosta bre više mazanja očiju.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jesu 8000 karata bilo u prodaji

protiv sam toga. to je moguci zlocin prema nekom.

gledao sam naizmenicno sinoc malo spansku ligu u basketu i neki italijanski fudbal. vise sam okretao kanale nego gledao. igraju bez publike. nemci takodje. a mi pametnjakovici. 

 

Link to comment
Zašto imam osećaj da će Lalat da naguzi Savu

Sent from fav toy


Nije bilo teško

Savo je u FKP doneo taj mentalitet mahale
Važno da dobijemo derbi, jebo ostalo

Sent from fav toy

  • +1 1
Link to comment

Jedan odličan derbi, jedan solidan, jedan nikakav i nekoliko dobrih poluvremena u Evropi. Loša sezona za standarde Partizana, ali solidna za trenera početnika. Pametan je, nadam se da će shvatiti šta su problemi i u skladu sa tim formirati ekipu, pa da sledeće godine uzmemo titulu.

Link to comment
36 minutes ago, BlackGeorge said:

Ja ne računam ni evropu ni kup Srbije.

 

Nadam se ispadanju u prvim kolima oba takmičenja.

 

Fokus - šampionat Srbije. Kraj. Boli me uvo za Vučića i nameštanje utakmica. Neka Savo napravi ekipu za RAZBIJANJE BUNKERA. Ako ne ume, onda neka prepusti drugome. Mora titula da se juri jer ćemo ići u trećerazredno takmičenje u evropi ako se zadovoljavamo mrvicama.

 

Dosta bre više mazanja očiju.

 

 

Druze moj.Jel ti verujes da postoji fudbalska utakmica u Srbiji koja nije namestena.

Kakav crni Savo,kakav bunker.

Link to comment

Šta reći...imao sam užasan dan od jutros, nije bilo realno da završi hepiendom.

Ne bi bilo loše da smo osvojili ovaj kup, ali pošto smo manje-više saglasni da je u pitanju relativno nebitno takmičenje, ko ga jebe, sutra je novi dan.

Saglasan sam sa stavom da je prioritet za sledeću sezonu osvajanje titule, ali da se ne ponavljam, šanse za to su nam u ovoj konstelaciji odnosa u drzavi i savezu minimalne.

Da se ne lažemo, nemamo logistiku da u ligi od 50000 klubova u kontinuitetu dobijamo utakmice. Ovi idioti koji su poznati i pod nazivom uprava nisu u stanju da obezbjede normalno suđenje na JNA, a kamoli nešto drugo.

Miletića su produžili vjerovatno u nadi da će ga nekome zavaljati za 500k eura uz obaveznu ugradnju Vazure u taj nesrećni transfer.

U prelaznom roku mijenjati što manje, Stojkoviću dati neku funkciju u upravi, dovesti nekog normalnog desnog beka i to bi bilo to.

Ali, moja britka intuicija (i višegodišnje iskustvo) govori mi da će prodati sve što valja, dovesti gomilu panjeva i par mačaka u džaku od kojih će neko mozda nešto i odigrati, pa će se kurčiti kako su ga vrhunski skautirali.

I tako u krug...

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...