Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Cestitke Vosi, bravo, sve domaci igraci.

 

Cavo iscedio suvu drenovinu. Ovi mamlazi da dovedu jos 2-3 ozbiljna fudbalera inace ne moze vise...

 

I dosta vise sa Stojkovicem, neukusno je

  • +1 1
Link to comment

Zaslužen poraz. Sudija bez greške. Samoubili smo se u prvih 90 minuta i dva penala ne odbranjena nego promašena...

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

Ocekivano. Mozda bi i vitas i zdjelar bolje gadjali da su zastali par puta ko igraci vojvodine. 

Cestitke novosadjanima.

Nama sezona za zaborav realno

Link to comment

Ponadali ste se? Zezam, čestitke za finale, igru, gol makazicama i izbacivanje Zvezde. Navijanje manje. Biće bolje

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

samoubijali smo se celu utakmicu, uspeli smo da se vratimo, tačno ovo što kaže napadaj, usrali se rockova pa su svi gađali paukove

 

i jbg

Link to comment

Puce mi link na 2:3. jmbt

 

doduse, sad kad vidim konacan rezultat, sacuvah komp...

Edited by Њујоркер
Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

 

Nama sezona za zaborav realno

 

Ako mi izbrises iz pamcenja poslednjih pet minuta tekme protiv AZ u gostima, kupicu ti ratluka.

  • +1 1
Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

Ocekivano. Mozda bi i vitas i zdjelar bolje gadjali da su zastali par puta ko igraci vojvodine. 

Cestitke novosadjanima.

Nama sezona za zaborav realno

Sezona za totalni zaborav. Bilo i nikad se više ne ponovilo.

 

Napad na titulu od prvog kola. Savo da napravi ekipu za razbijanje bunkera a ne da prosipa bodove od starta sezone i da "umire u lepoti".

 

Jebo takav fudbal. 

Link to comment

Posle 0-2 i izjednačenja moraš da ganjaš i treći, jbg. Sad opet, sa Matićem i Lazarom Pavlovićem nemamo tu prevagu na ofanzivnoj strani terena.

Savo je valjda izvukao neke pouke iz ove sezone. Inače..

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...