Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

55 minutes ago, BWA said:

Čestitam Kumsu, Aždaji, Rothku i sebi ovu veličanstvenu pobjedu.

Do trofeja!

zahvaljujem

:nobles:

Link to comment

Nije, a na mini intervjuu na kraju tekme, Savo je rekao da neki igrači troše kredite a da je jedan od njih Sadik. 

 

Užasan je bio danas, užasan. 

Link to comment
2 hours ago, MocaVukotic said:

Dzevadova asistencija za treci gol... Erste klas

dževad je za mene bog bogova

Link to comment
33 minutes ago, Meazza said:

I gol Zvezde je fantazija. Kakav fudbal se igrao, neverovatno.

 

Lako im je bilo sa onakvom odbranom CZ i Stojanovicem.

Link to comment

Meni je pre svega gol Zvezde glavni utisak, a kod Prekazijeve asistencije bila je rupa u odbrani, pretpostavljam zato sto su krenuli all-in. Ali treba imati pregled igre i treba umeti poslati onakvu loptu iz okreta.

Link to comment
52 minutes ago, Meazza said:

Meni je pre svega gol Zvezde glavni utisak

Skoro smo pricali o djurovicu da je umeo da zategne levom kako valja, taj gol je dobar primer, a drugi je dao mladjani goran milojevic, kao naznaka onog sto ce raditi uspesno kasnije u partizanu, dakle ubacivanje iz drugog plana i koriscenje rupa u odbrani.

Prekazi je donosio toliko potreban element nepredvidivosti, fino demonstrirano kod treceg gola. Varga, iako obicno najnizi na terenu, nadavao se ovakvih golova glavom, kao sto je prvi na ovom derbiju. I mance sa onim radovanjem, svaki put sam se osecao kao da je dao dva gola odjednom.

Dobri su bili blizanci 80-ih, filozofija je uvek bila za gol vise, nasuprot ovome sto gledamo zadnjih 20 godina, cak i u evropi. Zao mi je ovih mladjih generacija kojima je "primiti gol manje" zadato stanje. Nikad nas fudbal do ovog novog veka nije pocivao na toj filozofiji, ni klupski, ni repstativni. 

Link to comment

Izuzetak koji potvrdjuje pravilo. Ne bi se toliko drvilo o tome da je to bio tm yu fudbala, ne?

 

Mi jesmo najcesce insistirali na nadigravanju, sto ne znaci da nam je to bilo pametno. Partizan je 66 poveo protiv reala i krenuo po drugi gol, i onda je primio 2 i izgubio finale. Zvezda je odigrala mirno i stalozeno, bez srljanja i uzela zasluzeno. Ja sam ubedjen da je mogla da olesi taj marsej u finalu s nekih 3-0.

Link to comment
Dzevadova asistencija za treci gol... Erste klas
Dževad
Jedan jedini

Mada, gledam juče: veza Suma-Natko-Marković je u ravni najtalentovanijih linija koje smo imali.

Sent from fav toy

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...