Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

vazda je smrdeo, ali je osmeh uvek bio tu. jeste da sam ruke posle pozdrava prao 17 puta ali mi je uvek drago bilo da vidim tu maskotu našeg kluba. tvrdim da u našoj eri više neće biti niti jednog miše tumbasa. autentični once in a life time lik.  mogu da kažem mi ga je žao, nije ni bio mator, propao od lošeg života. živeo na brdu u bariču, teško se zbog gojaznosti i bola u kuku kretao, ali je budala mislio čim otvori oči samo na dve stvari: na partizan i na pivo. jebem ga smrdljiva baš, natera mi suzu danas. verovatno će biti sahranjen na baričkom groblju, pa kad se ovo završi, možemo da pošaljemo jednu PPP delegaciju da mu odnese cveće i zapali sveću.

Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

daj niste valjda stvarno isli na obilic?

rip misa :(

 

Partizan - Bajern...2002. u jesen cini ki se..kvalifikacije za LS. 

 

Nabavio dobre karte, bio na zapadu na sredini bas..Misa smorio ne samo Elbera nego i Hicfilda i celu klupu Bavaraca..Hicfuld mu je namignuo da uradi nesto kako bi ovaj ucutao.

 

Pokoj mu dusi..bio je simbol grobarstine.

Link to comment

Bio u kancelariji kada sam kupovao sezonsku za KK, trezan, nije smrdeo, pričao sa onom devojkom što prodaje karte, prokomentarisali žreb i to što smo dobili Turke.

Delovao zdravo i trezveno za njegove standarde. On ostao da ćaska, a mi krenuli nazad i komentarisali da je dobar znak za KK sezonu što smo na njega naleteli pri kupovini sezonske.

Počivaj u miru.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

daj niste valjda stvarno isli na obilic?

rip misa :(

komšiluk, igrao fudbal na tom terenu sto puta dok ih nije preuzeo ko je preuzeo, dolazi jedan Bajern, lepa prilika da gledaš kako ih neko gazi: win-win :fantom:

 

 

Link to comment
58 minutes ago, ToniAdams said:

pet jedan bese bilo?


Bilo je valjda 1:1 u Beogradu i 3:0 u Minhenu. JNA je bio polupun, a Obilic je uz svo natesanje imao 300 navijaca, pa ti vidi :D

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...