Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Tekma na kojoj je samo jedan reflektor (ili grupa reflektora grupisana u jednom uglu stadiona) radio..Moglo je zbog toga da se ne odigra ali je Venger car dao blagoslov da odigramo. 

 

Kleo se borio kao lav..Vilsir, ako se dobro secam, je popio opake batine ali je odigrao zversku tekmu. Vratio se bio Krstajic, Savica smo doveli na prevaru iz BSK-a, imali uzasno smor grupu..Braga i Saktar uz ove.

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

Tekma na kojoj je samo jedan reflektor (ili grupa reflektora grupisana u jednom uglu stadiona) radio..Moglo je zbog toga da se ne odigra ali je Venger car dao blagoslov da odigramo. 

 

Kleo se borio kao lav..Vilsir, ako se dobro secam, je popio opake batine ali je odigrao zversku tekmu. Vratio se bio Krstajic, Savica smo doveli na prevaru iz BSK-a, imali uzasno smor grupu..Braga i Saktar uz ove.

radila su tri, nije radio samo onaj na severoistoku, ako me sećanje ne vara

 

bila neka proba dan ranije i sve ferceralo, al na dan utakmice došlo još dvoje reportažnih kola i puče licna

Link to comment

Na severoistoku nije radio, ima i slika. Kasnije su je idioti obradili, iako je sa tim sakatim reflektorom bila prava grobarština. :D Jedino ne mogu da se setim da li je proradio posle nekog vremena ili se ovako igralo do kraja.

 

131339_93057806_PARTIZAN-ARSENAL-02.jpg

Edited by napadaj
Link to comment
27 minutes ago, Mark Rothko said:

A Đura Frizura u revanšu u Londonu namestio sa Vengerom da izgubimo. To nam objasnio jedan forumaš ovde.

 

jooooj jeste, ko je beše bio genije

Link to comment

Jednom sam bio na sastanku sa Đurom oko UPPR-a koji je trebalo da radimo za jednu od njegovih firmi. Fascinantno iskustvo, stalno sam se pitao kada će konačno da se pojavi prevodilac.

Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

jooooj jeste, ko je beše bio genije

 

 

Milanče, Draganče, Zoranče... nešto tako. Sprdali se posle s njim ovuda, bilo zabavno.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...