Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Najdraža ekipa Partizana od kad pratim,znači u poslednjih 15 godina. :D

 

Sadik najdraži igrač od kad pratim.Nećemo ga dati Napoliju valjda,lepa suma je u pitanju.

Edited by Milošica
Link to comment

Mnogo me nervirao na pocetku sezone, i pljuvao sam ha konstantno, ali decko je fakat odigrao vrlo dobro polusezonu. Ne samo golovi, vec sveukupna aktivnost u poslednjoj trecini terena, konstantna napast za odbranu, solidan skil, brzina, krakatost, samo realizacija da je malo bolja i to bi bilo genijalno. 

Link to comment

3j5k9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWWpnN01EQV8vMDcxZWIyZDY4ZTQyYjVmNGFjZWM0NzY1YWYxZTU5MDEucG5nkZMCzQLkAIEAAQ

 

:ziga:

 

16 golova i 12 asistencija za sad, uz jos najmanje desetak promasenih zicera, ali cini mi se da je dosta popravio realizaciju. Nije imao ni srece u Evropi pogotovo... stativa protiv Mancestera, stativa protiv AZ-a (posle toga Natho daje gol mislim), priznat pa ponisten gol protiv Astane tamo, odbrana golmana AZ-a na 2-0 kad je vecina vec videla loptu u golu, onda ono kad lopta dobija neki fels i vraca se golmanu Malatije u ruke na gol liniji... Mogao je lagano do 30 golova najmanje. 

Link to comment

Ja moram prvi da se pospem katranom i perjem po pitanju Brata Sadika, ali stvarno nisam mogao ništa drugo da napišem na osnovu onog YT klipa koji smo ovde gledali. Ono je bila ozbiljna nevera. Sad dečko ima kvalitetan materijal za vrunski YT promo :D

 

Ako Savudin zbog nečega zaslužuje poverenje i kredit, to je izbor stranih pojačanja. Procenio je Sadikaru i Jakuzu za sve pare. Za Bibrasa verovatno nije trebalo biti naučnik pa skontati da će nam leći kao budali šamar, ali ovu drugu dvojicu je trebalo ošacovati. I naravno reanimacija Mađije - to su sve redom ozbiljna trenerska postignuća. Opraštam mu onaj batađorizam iz Haga, to je kod nas skoro pa genetska mutacija i ne može se tek tako otkloniti.

 

Bilo bi lepo da pod njegovim vođstvom tim sledeće jeseni otpeva evropsku labudovu pesmu uoči prebacivanja u treću ligu.

Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

Ja moram prvi da se pospem katranom i perjem po pitanju Brata Sadika, ali stvarno nisam mogao ništa drugo da napišem na osnovu onog YT klipa koji smo ovde gledali. Ono je bila ozbiljna nevera. Sad dečko ima kvalitetan materijal za vrunski YT promo :D

 

Ako Savudin zbog nečega zaslužuje poverenje i kredit, to je izbor stranih pojačanja. Procenio je Sadikaru i Jakuzu za sve pare. Za Bibrasa verovatno nije trebalo biti naučnik pa skontati da će nam leći kao budali šamar, ali ovu drugu dvojicu je trebalo ošacovati. I naravno reanimacija Mađije - to su sve redom ozbiljna trenerska postignuća. Opraštam mu onaj batađorizam iz Haga, to je kod nas skoro pa genetska mutacija i ne može se tek tako otkloniti.

 

Bilo bi lepo da pod njegovim vođstvom tim sledeće jeseni otpeva evropsku labudovu pesmu uoči prebacivanja u treću ligu.

+1

 

I da dodam na receno - ozbiljnom igrackom i rezultatskom turnaroundu dodao bih i finansijski - gde god da idu pare FKP je danas drugaciji klub u odnosu na pre 6-12-18 meseci. Iz prve ruke - iako se jos duguju 2-3 plate (pod djurom za vreme LS se dugovalo 6 npr) dosta je bolje nego sto je bilo

 

Dakle sledi prelazni rok... pa polusezona... pa prelazni rok... pa da napadamo prezimljavanje... nadam se sa Cavom i ovim strucnom stabom. Sve sam mu oprostio sto me nervirao kao igrac. Deluje mi dosta zrelije i pamtnije kao covek. I mojoj urodjenoj nervozi prija njegova smirenost, pametno on to radi, pomirljive izjave, to je dobro...

 

Za upravu - bas da vidim za koliko ce zaista prodati Sadika i Sumu kada dodje vreme, da li zaista dolaze pare od malog Pavlovica (hvala decko i majstore) i da li ce nastaviti sa drvnom gradjom i nedovodjenjem jacih pojacanja kakvo je po meni Rajkovic. Vuletic je najavio pocetak rekonstrukcije stadiona pa da vidimo da li moze da pocne da se zalazi u sferu reorganizacije naseg fudbala - vlasnistvo, navijacke grupe, fss i t d... narednih 5god npr...

 

Bravi Cavo, igraci, strucni stab kompletan, odlicna polusezona :violina:  

Link to comment

potrebno je da zimski i naredni letnji prelazni rok budu kvalitetno urađeni, da bi se promenila krvna slika. u kombinaciji sa ostankom stručnog štaba to bio solidan osnov da podignemo očekivanja.

 

pričali smo o tome i pre letnjeg prelaznog roka, šansa je iskopavanje igrača za koje čuli nismo ili jesmo onako u prolazu (ili kao posledica igranja FM), poput Sadika i Asana. teško je, gotovo nemoguće, dovoditi igrače sa imenom. šansa su oni koji još nemaju ime ali mogu da ga steknu kod nas. težak posao, ali Savo izgleda ima njuha za to kopanje i iskopavanje.

 

potreban je kontinuitet i rad bez externiih šokova, ili sa što manje istih. ako je nešto dokazano i potvrđeno to je da trenerska vrteška ništa dobro ne donosi ni u jednoj varijanti. najveći uspeh uprave bi bi da ne doprinosi stvaranju okolnosti koje trenera teraju na beg.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...