Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

1 hour ago, Mark Rothko said:

Sa tribina pominju predsednika države, Straja ne zatvara usta da bi to pokrio.

 

Sada još jače ceo stadion. Lepo.

 

par puta mu se pevalo

 

najjači momenat je bilo kad je Sadikova ekipa iz lože, njih 5-6 krenulo najglasnije da skandira :lol:

 

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Jel @ZokiAsov odigrao na kladži da Partizan daje 3 u prvom poluvremenu? :D

Normalno. Bijedna kvota doduse

...

 

Screenshot_20191212-221936_SoccerBet.jpg

 

 

Vredelo je smrzavanja, lepa pobeda Partizana. Svaka cast savou i igracima, trebalo je izaci i odigrati muski posle haga i napretka. Onaj remi u holandiji sad jos vise boli, ali nema veze idemo dalje mi smo partizan, konacno igramo fudbal posle sto godina...

Edited by ZokiAsov
Link to comment

Lep oprostaj od evrope. Sad na zimu da zalozimo drvnu gradju, dovedemo par valjanih igraca, i da Cavom napad na LE naredne godine!

 

 

Napadaj, napadaj, Partizane napadaj!:heart:

Link to comment

Pošteno smo odigrali ovo evro izdanje. Posle Velšana, dve dobre ekipe smo izbacili. U grupi, svi mečevi jako dobri, samo u Mančesteru tu i tamo. FIno smo bodova pokupili za koeficijent.

Imamo čemu da se nadamo u sledećoj evro-kampanji.

PRTZN!

Link to comment
19 minutes ago, copkillah said:

Pa da mu ispunimo želju nekako...

 

Da mu oprastamo ruznu proslost :D

 

Zanimljivo mi je kako smo i mi i komsije bili na 3min od evropskog proleca, s tim sto se mi busamo u grudi i bodrimo kako idu bolji dani, a oni su u fazonu 3 godine Evrope baceno u bunar, ekipa u bulji i za kompletan remont. I na sve to mi smo na -11 :D

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

 

Da mu oprastamo ruznu proslost :D

 

Zanimljivo mi je kako smo i mi i komsije bili na 3min od evropskog proleca, s tim sto se mi busamo u grudi i bodrimo kako idu bolji dani, a oni su u fazonu 3 godine Evrope baceno u bunar, ekipa u bulji i za kompletan remont. I na sve to mi smo na -11 :D

 

Jebiga razlikuju nam se kampanje. Mi smo za nivo naseg takmicenja bili jako solidni, nemocno smo izgledali samo na teatru snova. I to ne samo u bodovnom smislu vec i u smislu igre koju smo prikazali. Sto se tice zaostatka,  u poslednja dva odmeravanja snaga smo ih pobedili, i na prolece cemo, pa nek uzmu titulu ako ih nije sramota :)

Link to comment
10 hours ago, Tresko said:

Umar pokvario Cavovu bata djora taktiku za drugo poluvreme, i odmah napolje. Važno je da ostane u igri beskorisna copina Tošić. 

Čemu služi Pavlović?

 

 

pavlović izigrava krtičnjak na sredini terena da lopta kad dođe do njega umesto kud treba, krene unazad

Link to comment

Lepo je videti da Suma trči u naručje stručnom štabu posle zgoditka. Biće dobar Sejo Madjija, mada mislim da bi posle kvalifikacija sledeće leto bilo vreme da se oproba u nekoj egzotičnoj ligi i da se uzme koji dinar nazad od onog transfera. 

Link to comment
13 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

a jel ono klasik včć pdr ili nešto drugo?

 

 

Nije. Počelo je od braće iz Nigerije.

 

 

 

 

Ono za Lazara Pavlovića - uđe na 4-0, može da igra bez pritiska i pokaže sve što zna, a on odigra stelt partiju. Beži od lopte, eventualno ako se neka dokotrlja do njega on je ćušne prvom do sebe. Samo je važna još jedna recka, još jedna utakmica za CV. Nema instinkt  ubice ni želju da napravi nešto po čemu će ga pamtiti posle utakmice, neki dobar prodor, šut, dodavanje. Šteta, vidi se da je odličan fudbaler, ali ako ovako nastavi biće još jedan Đerlek, Birmančević, Kosović.

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...