Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Gade mi se ova govna iz uprave svi zajedno. Nema srece dok se ne dobije vlasnik pa i ako propadnemo neka.

 

Drugi etalon su ova novinarska govna plus tv. 

 

Trevi placenici u saradnji sa upravom, milicijom i db-om.

 

Zerbie 2019.... losshheeeee

Edited by mozzer
Link to comment
13 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

tačno tako

 

Ono sto je u celoj ovoj "tacno tako" prici posebno komicno je to da ste samo u poslednjih sedam-osam godina dva puta pisali iste takve "tacno tako" postove i tokom sezone se oprastali od titula u sezonama u kojima ste osvajali titule. Kad vas je realnost opalila kitom po celu blamirali ste se glupostima o tome kako se uprava oprostila od titule jer je namesteno ali se "skupila svlacionica" i odjebala upravu. Jednom je Marko Nikolic bio trener, drugi put se ne secam ko vam je bio trener, to je bilo one godine kad je Grof Bozovic izgubio titulu protiv Vozdovca.

 

Drugim recima, hocete li ikada odrasti mali veseljaci ili cete i dalje, kao odrasli ljudi, da se blamirate ovakvim upisima. Za Treska mi je jasno, on vec 15 godina sluzi kao etalon za patkometriju i glupost, ali koji je tebi kurac, da mi je samo znati.

Link to comment
43 minutes ago, harper said:

Jednom je Marko Nikolic bio trener, drugi put se ne secam ko vam je bio trener, to je bilo one godine kad je Grof Bozovic izgubio titulu protiv Vozdovca.

to je ista titula, nije je bilo dve

kada se bude dogodilo možemo da pričamo na tu temu, ovako ostaje da se strpimo i dočekamo dveto svetsko čudo

 

igrači još bolje vide ovo o čemu pričamo

Link to comment
7 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to je ista titula, nije je bilo dve

kada se bude dogodilo možemo da pričamo na tu temu, ovako ostaje da se strpimo i dočekamo dveto svetsko čudo

 

igrači još bolje vide ovo o čemu pričamo

 

Kad su vec tako vidoviti cudi me da nisu videli ofsajd kod prvog gola Partizana. Njihov problem nije unapred resena titula vec to sto kad mi damo gol iz ociglednog ofsajda zavrsimo utakmicu sa 2:0 a vi je zavrsite sa 2:3. To je ono sto je ocigledno, sve drugo je sviranje kurcu.

 

Bila je jos jedna titula, one godine kad je navodno Ruzic rekao strucnom stabu da nema smisla da Partizan svake godine osvaja pa su ga igraci, takodje navodno, odjebali. Mislim da vam je to bila poslednja u onom nizu pre dolaska Slavise Stojanovica.

Link to comment

ta titula marka nikolica kad je grof kiksnuo na krovu na djurdjevdan nam je prisjela debelo. legenda kaze da je poslije nje debeli vazura imao jedno branje usiju u stanovitom bg restoranu, dok je vecinska srbija horski ponavljala "kokeza grobaru"

 

Link to comment
1 minute ago, BWA said:

legenda kaze da je poslije nje debeli vazura imao jedno branje usiju u stanovitom bg restoranu, dok je vecinska srbija horski ponavljala "kokeza grobaru"

 

 

Hahaha, ajde?!

Link to comment

Fala qrcu i sudiji za ofsajd na štetu protivnika Partizana.

Sada ćemo morati da trpimo razne glupane sa tupavim idejama. Što ne mora da bude ništa loše.

Link to comment

"Nemanja Miletić je upravo završio snimanje kolena. Reč je o distorziji kolena sa manjom povredom spoljašnjeg ligamenta. Neće biti u trenažnom procesu do kraja polusezone, ali će biti potpuno spreman za početak priprema", stoji u poruci FK Partizan.

Link to comment

ja rekoh juce, saberite cifre jednostavno je.....tekme koje spadaju u kategoriju morali smo ih dobiti, na osnovu broja mrtvih sansi, neverovatnih promasaja i statisticke verovatnoce da ce profesionalni fudbaler od x sansi realizovati y. to je neka cifra od 8 do 10 bodova. dodajte na postojeci broj i vidite gde se nalazimo na tabeli, sve sa utakmicom manje.

 

znaci nista sudije, samo mi i gol ispred nas.

 

kvalitet sudjenja je tragican i sramotan. ali generalno prati nizak i sve nizi kvalitet bilo kakvih usluga u ovoj ojadjenoj drzavi.

 

 

Edited by Ted
Link to comment

Ostaje Cavo i strucni stab, prema vestima. Ok, sada naredna tacka, 2 euro boda protiv Astane. Pa ozbiljna rekonstrukcija tima i ozbiljna pojacanja. Pa da obezbedimo 2-3 mesto. Pa da igramo ozbiljan fudbal za LE.  

 

@Ted

 

Slazem se. Treba gledati sebe i svoje igre i plus 1 na ovaj post. Za mene je bod sa AZ-om uspeh (pored svega), ovo sa Napretkom i ostali kiksevi u blatu nedozvoljivo, ovaj poslednji kiks je ocito busenje odredjenih igraca i ovo mora da se razresi sa nekim igracima i njihovim menadzerima 

Edited by mozzer
Link to comment

Dobićemo odgovore za mesec dana, sve što se uradi na zimu biće slika i prilika stanja u klubu. 

 

Koliko god Savo gubio bodove u ping pong mogu da razumem, na stranu sve to. Opet ako se osvrnemo na mart i na decembar, razlike ima. Sa sve slepcima u upravi. 

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...