Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Jos nije resen transfer Pavlovica, pominju se Roma, pa cak i... Mourinho/ Tottenham :)

 

ALi zato.. pominje se Yoya... u nekom turskom klubu gde ima ugovor do 2021 je na ledu... zamenio bi Sumu... moram da priznam znatno bolje (recimo 3-) se kod mene kotira od Lazaronija prev... od Lazaronija....

 

A pre svega Javor

 

E da i taj Rajkovic, pa nije on los mislim

Link to comment

Jojić je u Bašakšehiru, i tamo uzima ozbiljnu lovu, a ne verujem da je lud da dolazi u ovo blato, za manje pare koje mu pritom neće ni biti isplaćene. Osim ako nije baš očajnik.

Rajković možda ako ne uspe da zabode nikakav ugovor u Italiji, barem u Serie B, pa isto iz očaja ostane.

Link to comment

da može da nađe pristojan ugovor do sada bi ga našao, mislim da je on gotova priča u januaru postaje naš, problem je što je to sa 5 meseci zakašnjenja i što će nas to zakašnjenje koštati proleća u evropi...

- već je dve godine vidljivo da je ostoja za 3 štopera, da bude starter u jednom lakšem meču mesečno , ono što sada igra montenigers vujačić ali avaj ciganski fs nam je zabranio registraciju

- problem će biti šta na leto kada ode kalaba, hoće li opet ostojić da bude starter, ako dinga totalno podbaci

- dingu su doveli totalno nespremnog i eto 4 meseca kasnije ima odigranih 90 min, počeo je kao starter protivu vodojaže i odigrao je 1 min protiv našeg današnjeg protivnika, uz još jedno prisustvo na klupi

- dakle dečko koji nema kondiciju i/ili kvalitet za prvih 18 nama treba da od proleća tj leta naredne godine bude starter i to ako ga otkupe od rusa za 300k

- po svemu do sada viđenom u vezi njega nisam siguran da će se to desiti

- dakle ne leto će se opet juriti 2 štopera, kvalitetan starter i 3/4 rešenje i to ako rajković potpiše ove zime, uobičajeno loša situacija sa odbranom pred najvažnije mečeve u sezoni, nije da nismo navikli :happy:

 

- edit a to da jojara zameni sumu ne može ni u fifi na igrici da donese rezultate, on je centralni vezni poput tatka, a nama treba igrač paker šansi napadačima i krilima a ne još jedna bezmozgović da kvari igru protivnika i na svakoj petoj tekmi uradi nešto korisno u napadu

Edited by gone fishing
Link to comment
29 minutes ago, Mark Rothko said:

 

Iznenađujuće dobra utakmica. Valjda hladno pa se rastrčali.

izgleda da nam je napokon prijala reprezentativna pauza

Link to comment
11 minutes ago, twisted said:

došli u beograd bez ijednog štopera? what!? gde si krenuo s golo dupe na vruć k... ?

 

btw 4:2

ljudi su muški izginuli u prošlom kolu i otkinuli 2 boda državnom projektu, stoga sada nemaju štopere koji su na tom meču dobili žute kartone, hvala im na tome :happy:

Link to comment

Sta znam, ovo izgleda kao da se Partizan sklanja. 

 

Valjalo bi izvaditi Pavlovica dok jos ima zainteresovanih.

 

Sta se ovo desava? AJde, ovi su dosli bez odbrane, ali koji je Partizanov izgovor?

Edited by J.R. Cash
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...