Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

@ted nastavicemo na ovu temu docnije.

 

Jebte jel realno da su ih drknuli Nomadi. Strepeo sam od 'marnocka al za ove ne zna čovek šta da očekuje. Samo da me bude neka detelina/kost u grlu

Link to comment

Mi da smo iole normalan klub, znači da nismo smeće ko što jesmo bi se komotno uz neku zanemarljivu dozu sreće da ne dobijemo tipa Spartak iz Moskve u četvrtoj rundi mogli komotno prošetati u tu LE. Gledao sam potencijalne protivnike u trećem i četvrtom kolu i bukvalno nema tima koga bi se trebalo plašiti da smo normalni. Al pošto nismo jebiga, pošto nas je zajašila crna kuga onda da se šutamo u dupe što već u drugom kolu nismo izvukli nekog iz istočne Evrope recimo koji bi nas ošurio. Nego smo se usrećili sa ova dva ostrvska giganta kojima su protivnici u ligama gori nego nama ovde. 

Edited by theanswer
Link to comment

Krenuli su velsani vec sa muckim provokacijama

 

Quote

"Želimo da učinimo ligu ponosnom i sledeće nedelje protiv Srba. Protiv Crvene zvezde Beograd. Partizana, izvinite. To je fantastična šansa za nas. Novi izazov, 11 muškaraca na 11 muškaraca. Neće se mnogo piti, moraju momci da voze nazad kući, sutra idu na posao"

 

Link to comment
26 minutes ago, radisa said:

Imaju oni profi igrača? Mislim, ova izjava o piću upućuje na to da nemaju, ali ipak ..

Pa nema ni Partizan profi igrače, a i šljemaju i oni po splavovima, tako da je tu ravnopravnost. 

Plus dovode sad i Gigića i Kopitovića, još amatera.:D

Link to comment

u julu i avgustu sve je moguce....da isti ovi parovi igraju u oktobru rezultati bi bili drasticno razliciti

nasa sansa da nabijemo koeficijente kao liga je bila da se prvenstvo igra tipa od marta do kraja novembra i da ekipe budu optimalne u julu i avgustu pa bi mogle da izbace i nekog objektivno jaceg ko se tek skupio ili zavrsio pripreme, a ove slabije bi prepisali bez problema

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...