Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

mi u kls mozemo svakoga da dobijemo sa 3 do 5 razlike, Savo treba da provali kako to da izvede....u kontinuitetu, ne na mah.

mi smo upravo izgubili 6 bodova od protivnika bednog kvaliteta, koje cemo najverovatnije da pregazimo na prolece, kad ne bude Evrope.

realno, problem je sto nemamo dovoljno dugacku klupu, pa sa igracima na koje racunamo ne mozemo da izvucemo evropu i kls paralelno bez kikseva. to moze da se koriguje u prelaznom roku jednostavno, ali nisam siguran da mozemo da placamo toliko rezerviste. pomoglo bi i ukidanje broja stranaca.

a nema ni pomoci prijetelja koji bi dunuo penal na 20 metara od gola isl u prigodnom trenutku.....da se razumemo takva pomoc nam ni ne treba, ona samo objasnjava trenutnu razliku u bodovima, gde ekipa koja igra ocajno cele sezone ima gotovo perfektan skor, kao Livrrpul, a ona koja realno igra bolji fudbal zaostaje debelo.

drugi deo objasnjenja za bodovnu razliku je siri izbor igraca koje imaju, odnosno vise kinte ulozeno u tim.

sa te dve prednosti mi nema sta da trazimo u ligi.

treba nastaviti dalje, krenuli smo dobrim putem. poraz ili dva ne smeju da budu problem niti da budu razlog da se vracamo u ono rasulo.

 

Edited by Ted
Link to comment
11 minutes ago, Ted said:

mi u kls mozemo svakoga da dobijemo sa 3 do 5 razlike, Savo treba da provali kako to da izvede....u kontinuitetu, ne na mah.

mi smo upravo izgubili 6 bodova od protivnika bednog kvaliteta, koje cemo najverovatnije da pregazimo na prolece, kad ne bude Evrope.

 

 

E jesi pesimista da necemo na prolece igrati u EU. To nisam ocekivao od tebe :D

Link to comment

Nešto na taktičkom planu svakako treba da se menja za ove utakmice u kojima naši fedajini simuliraju opsadu Carigrada i onda izgube utakmicu u finišu, jednim i jedinim šutem koji je protivnik uputio na gol. Mislim da nemamo resurse da ove srednjevekovne zidine drobimo jako i od samog početka. To dalje znači da bi trebalo malo poraditi na realizaciji jer je ista jeziva i takva je od početka sezone. Protivnik koji igra dupli blok isped svog kaznenog može da se dobije samo na visoku stopu realizacije ili na razvlačenje i probijanje tog bloka uz pomoć bekova i krilnih napadača. Ovo drugo procenite i sami koliko je realno, dakle opet se vraćamo na realizaciju. Kada dođe šansa, valja je iskoristiti jbg.

 

To je što se tiče taktike. Što se tiče strategije, tu ja ne bih ništa dir'o a strah me je da će Savo baš tu da počne nešto da petlja pod pritiskom rezultatske krize. Samo da se ne okrenemo nekom antifudbalu i ja zadovoljan. Uopšte me tangira da li ćemo u ligi biti drugi ili deseti, sve dok se nešto igra i dok imaš šta/koga da gledaš na terenu.

 

 

Link to comment

ako budeš deseti nema evrope sledeće godine mada i ovako pitanje je da li će pfc biti u top4 na kraju sezone, voša ima status kradničkog iz prošle sezone, tsc je ambiciozna ekipa sa lovom, čuka takođe a i kradnički neće tek tako odustati od prilike da ih ponovo izbaci neka flora i fauna u 1 kolu kval. za le sledećeg leta

 

 

Link to comment

Mi u Evropu idemo preko Kupa, to je razrađena varijanta.

 

Kada smo onomad odigrali šlager-sezonu u KPK (Seltik i Groningen), za takmičenje smo se izborili osvajanjem Kupa Maršala Tita posle 30 godina ili tako nekog sumanutog postatm. Kup je morao da se uzme jer je ligaška sezona bila potpuna propast, nisam siguran ali moguće je da čak ni do mesta koje vodi u Kup UEFA nismo dobacili. Pretila je sezona bez Evrope i onda smo u finalu demolirali Velež i dali im 6 komada. Bilo bi mi sasvim OK da i ove sezone uzmemo Kup i tako izborimo Evropu, a u ligi da pošteno izgubimo brdo bodova i završimo u donjem delu tabele.

Link to comment

sve super samo što se u kupu igra jedna tekma i nema nikakve garancije da se neće ponoviti loš dan kao danas i ispasti od sličnog protivnika već u 1/8 ili 1/4 finalu + cigani već deceniju nisu uzeli kup a od 2007 duplu krunu, možda oni zapnu, opet osvojen kup produžava mandat ovoj štetočinskoj upravi, sezona bez tog bezvrednog trofeja i na 5 mestu bi prisilila zeku da ih pusti niz vodu a onda možda dođu neki drugi srećnije ruke :happy:

Link to comment

Mislim da će uprava ostati sve i da ispadnemo iz lige.

 

Ono gore je čista romantika naravno. Naplatićemo mi sve ove promašaje na proleće i na kraju završiti na trećem mestu.

Link to comment

Sve dok u Europi igramo poletno I hrabro meni je ovo ok. 

 

U normalnim uslovima i još normalnijim ligama favoriti gube bodove. To što je na brdovitom Balkanu to skoro pa nemoguće nije nesto na sta možemo da utičemo. 

 

Koliko god da je žirafa nespretna ume da udje u šanse. 

 

Bole oči od toliko loše realizacije, mislim da od početka sezone nije završio 1 na 1 sa golmanom I svaki put sutne u njegovu desnu po zemlji i svaki put mu odbrane. 

 

 

Ne bih da plačem za Rikijem al ona zver bi dala već 15 komada. 

Gde je I šta radi zna li neko? 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...