Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

lepo je Savo rekao pre neki dan, iz nekog razloga vise se mucimo kuci nego u Evropi, sto je nelogicno. 

 

mora Savo da nadje lek za domaci antifudbal, inace se necemo leba najesti, iako smo kvalitetniji pet puta od svih koji nam uzese bodove

Link to comment

po meni, potreban je pritisak od prve sekunde. i to zesci. onakav kakav obicno cinimo u poslednjih 20 minuta. previse vremena se gubi na igru i pokusaje koji mogu da ti donesu gol protiv Astane, Az, Mu, Moldea itd, ali ne i protiv jls cepanica i antifudbala.

Link to comment
7 minutes ago, BWA said:

ma je li ovo arena gasi ton kad pocne skandiranje kokezi?

Utišano bilo pa onda skroz isključili. Smradovi. 

 

Nema nam spasa dok ne otvorimo ekipe iz prvih pet šest šansi. 

 

Sadik I Ivanovic mase zicere, nismo Bayern da možemo da dopustimo 15 promašaja. Ne vredi. 

 

 

Link to comment

Svaka cast savou na derbiju i evropi, ali drugi uzastopni poraz u ksl-u, da se ne ljubimo... 

Ako je Kiza vinjak slobodan, nek dodje da resi mancester i alkmar

Link to comment

Ovu utakmicu sam gledao najmanje 20 puta u poslednjih nekoliko sezona. Baceno prvo poluvreme, onda neki pritisak, nesto se odigra, promasi se mrtva sansa i iz prvog suta protivnika padne gol.

 

Nedostaje realizacija i veci kvalitet bekova u zavrsnoj trecini za ovakve utakmice.

Link to comment

Bez alata nema ni zanata. Ako ne počneš, nećeš ni završiti. Najdublja je brazda iza starog vola, Za zlato rđa ne prijanja. Šta je svačije, to je ničije.

Link to comment
16 minutes ago, Ted said:

po meni, potreban je pritisak od prve sekunde. i to zesci. onakav kakav obicno cinimo u poslednjih 20 minuta. previse vremena se gubi na igru i pokusaje koji mogu da ti donesu gol protiv Astane, Az, Mu, Moldea itd, ali ne i protiv jls cepanica i antifudbala.

Teško je razbijati dingdong bunkere. Dobro kažeš, Savo mora da nađe neko rešenje za taj antifudbal bunkericu koji protivnici serviraju. Jbg, odoše bodovi. Mora od starta u totalni napad. Nema čekanja. I realizacija da se poboljša. Kroz još jači trening za napadače - fokus realizacija. 

 

Zato igramo lakše u evropi. Tu nema bunkera. Igra se pravi fudbal. Ne bi me iznenadilo da pobedimo Mančester.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

I ja imam dobar osećaj za Man U. 

 

Ali da ne bude da tražim opravdanja, zaista je voljni moment pojedinih ekipa na domaćem terenu enormno velik i prisutan, kada u goste dolazi Partizan. 

 

Neke usere da iz prve šanse daju gol, neke ne. I to je ok. 

 

Četvrtak će biti do jaja. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...