Jump to content

FK Partizan 2019/2020

MayDay

Recommended Posts

• Replies 6,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• kud u maglu Simoviću

678

• Ted

487

• BWA

475

• Tresko

399

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gledali smo ove sezone u nekim utakmicama fudbal kakav nismo videli godinama - one akcije protiv Malatije, vez po terenu kada smo Mančester nabili u kazneni ili rapsodiju u većem delu obe utakmice pro

Pažnja! Uznemirujuć sadržaj!    

Aj neka bude da sam ja kontras, ali meni ovo nikako ne moze da bude vrlo dobra ili dobra sezona.    Da pocnemo od Evrope, ulazak u grupe je svakako plus, Malatija i Molde nisu bili naivni pr

Posted Images

Šta je ovo? Bolja kvota na AZ u odnosu na nas (flash score). Oni znaju nešto što mi ne znamo?

Njihov napadački stil igre nam strašno odgovara. Nekih 2:1 ili 3:2 za nas moja prognoza.

4 minutes ago, BlackGeorge said:

Šta je ovo? Bolja kvota na AZ u odnosu na nas (flash score). Oni znaju nešto što mi ne znamo?

Njihov napadački stil igre nam strašno odgovara. Nekih 2:1 ili 3:2 za nas moja prognoza.

Evo pogledao sam Mocart, 2.75 na nas, 2.65 na njih, kako god, dobijamo :fantom:

Orle Zmajević

Jebo kvote. Bice atomski fuzbal i puno golova, to je zagarantovano.

Rezultat je u drugom planu.

Savudin nam je dao nadu posle XY godina da Partizan moze da igra fudbal i tako ce biti i sutra, ne sumnjajte.

Edited by Orle Zmajević
8 hours ago, MocaVukotic said:

Kakve budale, tri soma da gledas sadika i ozegovica, gledace ih samo deca i ovi nasi sektasi iz srpskih pripizdina... 

Dobro, koji ti je djavo bre?

8 hours ago, MocaVukotic said:

Bod ko kuca! 

Bash se spremam da ovo napisem :D Kucherina sa mansardom i basticom u kojoj se gaji luk zelena salata i paradajz... bice bas zjbn

Posle furioznog prvog poluvremena i 2:0, u drugom spuštamo loptu i tempo i primamo gol negde oko 60. minuta. Onda pola sata frke i panike da bi sevnula kontra Markeca u poslednjih 10 minuta za 3:1

• Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...