Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

neka bude derbi bez penala i sumnjivih golova....pa neka pobedi ko hoće

 

mada, uvertira koja je napravljena vise obecava jos jednu epsku svinjariju, garniranu saopstenjima i odgovorima na ista

 

onako fudbalski, ishod bi mogao da zavisi i od rezultata u sredu i cetvrtak, odnosno ko ce u kakvom (ne)raspolozenju da udje u tekmu

 

ja verujem da mozemo do pobede od 4-0, zato sto smo najbolji i zato sto osvajamo titulu

Link to comment
16 minutes ago, Lord Stef said:

Mozda okrenu curak pa dosude za nas. Jel' znate vi, gospodo, kad su poslednji put svirana 2 penala za Partizan u derbiju?!

 

(bez zezanja, zanima me kao kuriozitet, jel' se desilo nekad?)

 

Mozda za vreme nemacke okupacije..tada se bar znao neki red, jel. 

Link to comment
25 minutes ago, Lord Stef said:

Mozda okrenu curak pa dosude za nas. Jel' znate vi, gospodo, kad su poslednji put svirana 2 penala za Partizan u derbiju?!

 

(bez zezanja, zanima me kao kuriozitet, jel' se desilo nekad?)

Za penale ne znam ali 2 gola fore ste imali u pretproslom. 

Link to comment
29 minutes ago, Lord Stef said:

Mozda okrenu curak pa dosude za nas. Jel' znate vi, gospodo, kad su poslednji put svirana 2 penala za Partizan u derbiju?!

 

(bez zezanja, zanima me kao kuriozitet, jel' se desilo nekad?)

pa posto se penal za nas svira svakih 500 godina, usudio bih se reci da nisu nikad.

Link to comment
2 minutes ago, BWA said:

pa posto se penal za nas svira svakih 500 godina, usudio bih se reci da nisu nikad.

24-21 je bio ukupan odnos u penalima za Zvezdu do 2016. a cini mi se da ste posle toga vi imali 2, dakle sad bi trebalo da je 24-23. 

Link to comment

Evo šta kaže čovek(mada je čovek mislim prejaka reč za to govno) koji je zadužen za regularnost takmičenja(kao da daš kozi da čuva kupus):

 

Quote

"U trenutku kada se tako nešto desi veća je šteta po oštećeni klub. Međutim, tako nešto ne treba ni Zvezdi. Neću da razmišljam u tom smeru da je arbitar namerno dosudio penal u korist Zvezde, koja ima najbolji tim u prvenstvu i verujem da će ponovo osvojiti titulu", rekao je Binić.

Hitar ali ne i brz.

Link to comment
12 hours ago, Lord Stef said:

Mozda okrenu curak pa dosude za nas. Jel' znate vi, gospodo, kad su poslednji put svirana 2 penala za Partizan u derbiju?!

 

(bez zezanja, zanima me kao kuriozitet, jel' se desilo nekad?)

 

Poslednji put 86-te, pre toga 70-te.

Promasili 3/4

Link to comment
44 minutes ago, Tresko said:

Evo šta kaže čovek(mada je čovek mislim prejaka reč za to govno) koji je zadužen za regularnost takmičenja(kao da daš kozi da čuva kupus):

 

Hitar ali ne i brz.

Za šta je Buzdovan zadužen? Za regularnost? Trgovac oružjem? 

Link to comment
1 hour ago, Tresko said:

Evo šta kaže čovek(mada je čovek mislim prejaka reč za to govno) koji je zadužen za regularnost takmičenja(kao da daš kozi da čuva kupus):

 

Hitar ali ne i brz.

On je samo jedna ordinarna dzukela.... kao i koki, surbatovic, ove sudije sto ovako sude... nastaviti niz...

Link to comment
1 hour ago, Orle Zmajević said:

 

Poslednji put 86-te, pre toga 70-te.

Promasili 3/4

E jbg onda, ne moraju ni da nam sviraju :D

 

Back on topic, 33 godine od kad su nam poslednji put svirana 2 penala. Mogli bi nesto i o tome da napisete, gospodo takozvani novinari.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...