Jump to content

FK Partizan 2019/2020

MayDay

Recommended Posts

• Replies 6,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• kud u maglu Simoviću

678

• Ted

487

• BWA

475

• Tresko

399

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gledali smo ove sezone u nekim utakmicama fudbal kakav nismo videli godinama - one akcije protiv Malatije, vez po terenu kada smo Mančester nabili u kazneni ili rapsodiju u većem delu obe utakmice pro

Pažnja! Uznemirujuć sadržaj!    

Aj neka bude da sam ja kontras, ali meni ovo nikako ne moze da bude vrlo dobra ili dobra sezona.    Da pocnemo od Evrope, ulazak u grupe je svakako plus, Malatija i Molde nisu bili naivni pr

Posted Images

1 minute ago, ZokiAsov said:

Jebemo potapamo. Drhte gace u predsednistvu pred sledeci vikend. Jos kad bavarci odrade predigru, bice jako ruzno

Da vidimo da li će Cavo da nadmudri Džibroja Šapku.

1 minute ago, ZokiAsov said:

Jebemo potapamo. Drhte gace u predsednistvu pred sledeci vikend. Jos kad bavarci odrade predigru, bice jako ruzno

Sad će Vesić da nam raskopa teren i zarotira podlogu.

1 minute ago, Tresko said:

Neeeee, ali zašto, zašto?!?!? Otkud sad ponovo Buzdovan? Ma marš u kurac Cavo....

samo da vam prevedem ovu recenicu, da ne bude nesporazuma.....Tooooo, bravo, bravo!!!! Samo napred momcino, mracan period je iza tebe. Savo majstore....

Znači isplatio se dolazak Tošića samo što nam je doveo Natka. I pet miliona evra da smo ga platili ne bi bilo malo. Odavno ovakvog majstora nisam gledao u Partizanu, posle Saše Ilića, Vukića i Moreire.

Lazar, Japanac i mali Filip ima da se nadavaju golova.

Edited by BlackGeorge
On 1.9.2019. at 21:25, SNARC said:

Drug Zidov mi polako postaje omiljeni igrac ekipe. Zna lopte i namece se kao vodja.

Cisto da se ne smetne sa uma ko je prvi..ili medju prvima skapirao sav talenat brata Natka.

48 minutes ago, Ted said:

samo da vam prevedem ovu recenicu, da ne bude nesporazuma.....Tooooo, bravo, bravo!!!! Samo napred momcino, mracan period je iza tebe. Savo majstore....

Hahahahahaha Prejako :)

ovako je trebalo da bude i protiv TSC-a, minimum tri komada, nadigrali ih potpuno....al nije htelo

no dobro, ako dobijemo narednih 30 titula je nasa

sve u svemu just another regular linglong day....neko je uzeo a neko osvojio tri boda

Edited by Ted
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...