Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

1 minute ago, ZokiAsov said:

Jebemo potapamo. Drhte gace u predsednistvu pred sledeci vikend. Jos kad bavarci odrade predigru, bice jako ruzno

 

Sad će Vesić da nam raskopa teren i zarotira podlogu.

Link to comment
1 minute ago, Tresko said:

Neeeee, ali zašto, zašto?!?!? Otkud sad ponovo Buzdovan? Ma marš u kurac Cavo....

samo da vam prevedem ovu recenicu, da ne bude nesporazuma.....Tooooo, bravo, bravo!!!! Samo napred momcino, mracan period je iza tebe. Savo majstore....

Link to comment

Znači isplatio se dolazak Tošića samo što nam je doveo Natka. I pet miliona evra da smo ga platili ne bi bilo malo. Odavno ovakvog majstora nisam gledao u Partizanu, posle Saše Ilića, Vukića i Moreire.

 

Lazar, Japanac i mali Filip ima da se nadavaju golova.

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
On 1.9.2019. at 21:25, SNARC said:

 

 

Drug Zidov mi polako postaje omiljeni igrac ekipe. Zna lopte i namece se kao vodja.

 

Cisto da se ne smetne sa uma ko je prvi..ili medju prvima skapirao sav talenat brata Natka.

Link to comment
48 minutes ago, Ted said:

samo da vam prevedem ovu recenicu, da ne bude nesporazuma.....Tooooo, bravo, bravo!!!! Samo napred momcino, mracan period je iza tebe. Savo majstore....

Hahahahahaha Prejako :)

Link to comment

ovako je trebalo da bude i protiv TSC-a, minimum tri komada, nadigrali ih potpuno....al nije htelo

 

no dobro, ako dobijemo narednih 30 titula je nasa

 

sve u svemu just another regular linglong day....neko je uzeo a neko osvojio tri boda

Edited by Ted
Link to comment

Od svega vidjenog ove sezone, osim plasmana nasih Golobradih u LE, za mene najvece iznenadjenje (uz pohvalu Savi i strucnom stabu za dosadasnji rad) je Natho. Uopste mi, sve uz Tosica i navodjene razloge, nije jasno kako su takvog igraca doveli u ovo Blato. Jednostavno covek je Klasa na terenu, covek koji ima Stav, igrac zbog koga vredi gledati fudbal... uzivajmo dok traje.

 

Za cetvrtak skocile kvote na fkp, nesto niza na 1 (2.55) nego na 2 (2.75) u proseku... znaci kladze tipuju X...

Edited by mozzer
Link to comment
1 hour ago, mozzer said:

Od svega vidjenog ove sezone, osim plasmana nasih Golobradih u LE, za mene najvece iznenadjenje (uz pohvalu Savi i strucnom stabu za dosadasnji rad) je Natho. Uopste mi, sve uz Tosica i navodjene razloge, nije jasno kako su takvog igraca doveli u ovo Blato. Jednostavno covek je Klasa na terenu, covek koji ima Stav, igrac zbog koga vredi gledati fudbal... uzivajmo dok traje.

 

Za cetvrtak skocile kvote na fkp, nesto niza na 1 (2.55) nego na 2 (2.75) u proseku... znaci kladze tipuju X...

+1 na biberčeta

 

neuporediv je recimo sa dr mo ili jucom, u stvari je križanac njihovih najboljih osobina

 

majstor2

 

 

e

apropos kladionica, klasična navlaka

kec k’o vrata

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
16 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

+1 na biberčeta

 

neuporediv je recimo sa dr mo ili jucom, u stvari je križanac njihovih najboljih osobina

 

majstor2

 

 

e

apropos kladionica, klasična navlaka

kec k’o vrata

Bold1: Ja zaista duboko razmisljam i ne mogu da se setim boljeg igraca u FKP... mozda Juca.... i Cleo... kada kazem boljeg mislim u ovom veku ili poslednjih 10 godina... kad se setim sa kojim timom smo igrali ovu drugu LS... strasno... Djuric ustva bedna kriminalna

 

Bold2: Takoe

 

"Iz ove ekipe poznajem samo dva igrača - štopera Grka Hacidijakosa, drugog štopera takođe, tako da što se toga tiče, ekipa se dosta promenila. Alkmar igra ofanzivni fudbal, karakterističan je po tome. Mi treba, jednostavno, da igramo našu igru, ne treba da ih se plašimo, nisu oni neki bauk, niti su nešto posebno, po meni, bila je mnogo bolja ekipa kada sam ja bio tamo, ali moramo da ih shvatimo ozbiljno ako želimo da pobedimo",kaže Bražančić u zargovoru za klupski sajt.

 

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1229927/Partizan-AZ-Alkmar-1.-kolo-Lige-Evrope-TV-prenos-Arena-sport-UZIVO.html

Edited by mozzer
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...