Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

pardon, da se ispravim 27. nov - 29. nov. ali cene su smešne. ko može da se organizuje, znam odličan smeštaj u hagu [emoji3]
Paket aranžman, pobeda pa oslobađanje generala!
Link to comment
6 hours ago, twisted said:

pardon, da se ispravim 27. nov - 29. nov. ali cene su smešne. ko može da se organizuje, znam odličan smeštaj u hagu :D

Da ne odsedas slucajno u Seveningen Inn-u?:)

 

I nas trojica odavle iz NYCa picimo 5-8 studenog za Mancester.

Link to comment
11 hours ago, twisted said:

da vas obavestim da sam rezervisao wizz karte za eindhoven za 11.12. i da smo uzeli 10tak mesta u avionu po ceni karte od 2800 din po pravcu :D . ko potrči ima još 15-20 mesta u avionu.

kurceva sreca....99% nisam u Bgd, vec odsutan sluzbeno....ima da spavam u 14 hotela za 15 dana, daaaaleko od Haga

 

ps. nisam estradni umetnik :D

Link to comment

AZ je po nekom mom skromnom mišljenju lošiji od Moldea, tako da sam zadovoljan i sa pobedom od 2 : 1, recimo. Pogotovo što su prodali onog njihovog najboljeg igrača.

 

Finansijski gubitak me ne interesuje pošto su iovako opasni lopovi. Sa decom do pobede!

 

Veći problem će nam predstavljati oni plaćenici iz Astane. 

Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

AZ je po nekom mom skromnom mišljenju lošiji od Moldea, tako da sam zadovoljan i sa pobedom od 2 : 1, recimo. Pogotovo što su prodali onog njihovog najboljeg igrača.

 

Finansijski gubitak me ne interesuje pošto su iovako opasni lopovi. Sa decom do pobede!

 

Veći problem će nam predstavljati oni plaćenici iz Astane. 

+1

Link to comment
14 minutes ago, SNARC said:

 

Hocu ovo ovako sa Asanom, Ficom, Bratom Zidovom..i Fajerom, tek da bih nervirao Treska.

+1

 

 

pravda za buzdu ivanovića

:fantom:

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...