Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

4 minutes ago, Ted said:

 

sta sam ja sve procitao da strucnjaci, mrtvi ozbiljni, tvrde, dovoljno je za tri zivota

 

trebalo je da pravilnik protumači binić dragiša, više bi imalo smisla

Link to comment

nisam Vuletić, al sam podjednako ruzan i zajeban :D

 

dobro, ako je Bina onda nema problema, on svakako dobro poznaje pravila izrade i tumacenja propisa....ma, erudicija izbija iz svake pore njegovog bića....a i Surbatovic je tu negde, opusteno, sve je po zakonu

Edited by Ted
Link to comment
10 hours ago, MiddleClass said:

 

Sta je uradio?

Zar je bitno sta je uradio - dovoljno je sto je gov*ar, pi*ketina i de*il.... i to ozbiljan... ali ovo je Srbija Koki Vuki Cecili Marela

 

Edit: Uradio je da je gore attachovanim dopisom sprecio registraciju 2 igraca kojima je istekao ugovor u ovom prelaznom roku, pa tako FKP pored Markovica nije mogao da dovede i Rajkovica u ovom roku - da li namerno ili nenamerno potpuno je nebitno, jos jedna bitanga koja sedi u FSS i slicnim organima vlasti gde se kradu parushtine u ovoj kvazi drzavici

Edited by mozzer
Link to comment

u vezi gospodina rajkovica, ako je verovati wikipediji, doticni je odigrao 130 zvanicnih meceva za svoje klubove u poslednjih 13 godina - dakle, izgleda i ne voli de se cima previse, maks 10 tekmi godisnje... mislim da treba da se zahvalimo g. surbatovicu sto nas je ovako "zajebo".

Link to comment

uz nikad jaču pesmu o našem predobrom allahu (poslušati obavezno, isprali su mi mozak u turskoj)

 

 

 

da vas obavestim da sam rezervisao wizz karte za eindhoven za 11.12. i da smo uzeli 10tak mesta u avionu po ceni karte od 2800 din po pravcu :D . ko potrči ima još 15-20 mesta u avionu.

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...