Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Pa je li mu nudio kakav angažman neki klub iz neke jače lige ili koji igra makar LE? I ovo mu je previše, šta je pružao i kako i koliko je igrao u posljednje vrijeme, Partizan je trenutno u boljem stanju od njega

 

(apropo Markovića) 

Link to comment
On 3.9.2019. at 22:52, *edited by mod said:

Pojačanja iz Rome, Liverpula a vala i iz Arsenala. Dobro se kupovalo. Lakiju želim da izbori transfer u Premier Ligu na krilima het trika protiv UTDa.

To nam je što nam je, kad se pomisli da je mogao biti niko ili još gore Oževol, ovo je i ok. Sad napad na narednu fazu LE.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

 

 

:rolleyes:

 

Meni je nekako žao ovih Patlidžanovih ovčica od navijača koji naivno veruju u ta super pojačanja iz Rome, Arsenala, Liverpula....a zapravo se radi o fudbalerima škatiranim iz B timova stranih drugoligaša gde su došli kao pozajmice i gde nisu zadovoljili, pa ih je sad udomila mafija koja vodi Partizan.


Japanac Asano ni u nemačkom drugoligašu nije imao gola ni asistencije, a sezonu pre toga je proveo u još nižem rangu takmičenja, nemačkom trećeligaškom polu-amaterskom klubu gde takođe nije zadovoljio. A Partizanu je super pojačanje (i to iz Arsenala), veruju ovčice od Patlidžanovih navijača. Možda i jeste jer ostatak tima čine fudbaleri na zalasku karijere, loši igrači i premladi igrači koji verovatno neće ni dobiti šansu od silnih "pojačanja".


Od svih igrača u sadašnjoj postavi Partizana, tek isterani Ožegović ima najimpresivniju statistiku (broj postignutih golova i asistencija u srpskim prvoligaškim klubovima i mladoj reprezentaciji Srbije) koja bi eventualno mogla da zainteresuje neki solidan strani klub, a nema te bljuvotine koju Patlidžanove ovce o njemu ne napisaše. Pokazujući svoju imbecilnost do srži, ovi bezumnici su se pojavili i na twiter nalogu nemačkog kluba koji je kupio Ožegovića i tamo počeli da uveravaju Nemce da je Ožegović drvo. Ako je i od budale, previše je.

 

 

 

Edited by greengraph
Link to comment

Drago nam je što si se javio, bilo je zadovoljstvo forumašiti s tobom, šteta što si kratko trajao, aj sad se vrati na te džiberske forume odakle si zalutao ovdje. 

Link to comment
10 minutes ago, greengraph said:

 

 

:rolleyes:

 

Meni je nekako žao ovih Patlidžanovih ovčica od navijača koji naivno veruju u ta super pojačanja iz Rome, Arsenala, Liverpula....a zapravo se radi o fudbalerima škatiranim iz B timova stranih drugoligaša gde su došli kao pozajmice i gde nisu zadovoljili, pa ih je sad udomila mafija koja vodi Partizan.


Japanac Asano ni u nemačkom drugoligašu nije imao gola ni asistencije, a sezonu pre toga je proveo u još nižem rangu takmičenja, nemačkom trećeligaškom polu-amaterskom klubu gde takođe nije zadovoljio. A Partizanu je super pojačanje (i to iz Arsenala), veruju ovčice od Patlidžanovih navijača. Možda i jeste jer ostatak tima čine fudbaleri na zalasku karijere, loši igrači i premladi igrači koji verovatno neće ni dobiti šansu od silnih "pojačanja".


Od svih igrača u sadašnjoj postavi Partizana, tek isterani Ožegović ima najimpresivniju statistiku (broj postignutih golova i asistencija u srpskim prvoligaškim klubovima i mladoj reprezentaciji Srbije) koja bi eventualno mogla da zainteresuje neki solidan strani klub, a nema te bljuvotine koju Patlidžanove ovce o njemu ne napisaše. Pokazujući svoju imbecilnost do srži, ove bezumnici su se pojavili i na twiter nalogu nemačkog kluba koji je kupio Ožegovića i tamo počeli da uveravaju Nemce da je Ožegović drvo. Ako je i od budale, previše je.

 

 

 

😁 ajd zbogom.

Link to comment
 
 
:rolleyes:
 
Meni je nekako žao ovih Patlidžanovih ovčica od navijača koji naivno veruju u ta super pojačanja iz Rome, Arsenala, Liverpula....a zapravo se radi o fudbalerima škatiranim iz B timova stranih drugoligaša gde su došli kao pozajmice i gde nisu zadovoljili, pa ih je sad udomila mafija koja vodi Partizan.

Japanac Asano ni u nemačkom drugoligašu nije imao gola ni asistencije, a sezonu pre toga je proveo u još nižem rangu takmičenja, nemačkom trećeligaškom polu-amaterskom klubu gde takođe nije zadovoljio. A Partizanu je super pojačanje (i to iz Arsenala), veruju ovčice od Patlidžanovih navijača. Možda i jeste jer ostatak tima čine fudbaleri na zalasku karijere, loši igrači i premladi igrači koji verovatno neće ni dobiti šansu od silnih "pojačanja".

Od svih igrača u sadašnjoj postavi Partizana, tek isterani Ožegović ima najimpresivniju statistiku (broj postignutih golova i asistencija u srpskim prvoligaškim klubovima i mladoj reprezentaciji Srbije) koja bi eventualno mogla da zainteresuje neki solidan strani klub, a nema te bljuvotine koju Patlidžanove ovce o njemu ne napisaše. Pokazujući svoju imbecilnost do srži, ovi bezumnici su se pojavili i na twiter nalogu nemačkog kluba koji je kupio Ožegovića i tamo počeli da uveravaju Nemce da je Ožegović drvo. Ako je i od budale, previše je.
 
 
 
Kakav ulaz na forum. Brzo, jako i glupo. Deder nam ti pojasni kako nismo doveli Totija, Anrija i Salaha. Tek isterani Oževol samo tebi može da bude dobar, a cenim da nisi gledao utakmicu Partizana koja nije derbi.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment
8 minutes ago, *edited by mod said:

Kakav ulaz na forum. Brzo, jako i glupo. Deder nam ti pojasni kako nismo doveli Totija, Anrija i Salaha. Tek isterani Oževol samo tebi može da bude dobar, a cenim da nisi gledao utakmicu Partizana koja nije derbi.

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

pa ti njemu odgovaras.

 

Link to comment

opet neka odluka saveza?

da nisu sveli broj stranaca na 0 + moze da igra samo ko je poreklom iz srca Sumadije, preziva se na ić, ima validan dokument SPC i menadzera sa liste u prilogu odluke

Link to comment

vidi, ja sam pravnik i svaki dan se susrecem sa tumacenejm pravilnika i slicnih akata....opsti utisak, posle 17 godina rada, jeste da bi trebalo ponosnim imaocima oduzeti diplome pravnog u najmanje 90% slucajeva

 

sta sam ja sve procitao da strucnjaci, mrtvi ozbiljni, tvrde, dovoljno je za tri zivota

 

nemam pojma o cem se radi ovde, a nisam siguran ni da zelim da znam

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...