Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

9 hours ago, Godfrey said:

Ne znam Tede, mozda ti gledas sa neke vedrije strane, ali to sto su veznjaci i defanzivci davali golove ne znaci da smo "raspucani", vec da nemamo špica.

Jebote, Tejgo, Skuletic, Djurdjevic, ma bilo ko osim Odita/Boya/Sadiq bi bili premija...spakovali bi sa ovim veznim redom 25+ u sezoni najlaganije.

Da ne spominjem Klea ili Mitra..a spomenuo sam ih, ha

jbg. ide se na to da najvise golova dajemo iz igre, a ne kroz preskakanje iste, bunarenje, cekanje greske. u toj varijanti je odlicno kad se golovi rasporede a opasnost dolazi sa razlicitih strana i iz svih linija. TSC je bio zreo za pet komada, busili smo ih kroz igru konstantno, ali bio je dan kad nece. kad bi igrali sa njima za par nedelja najverovatniji ishod bi bila ubedljiva pobeda.

ne bih ja imao nista protiv da imamo 25+ spica ali to sto ga nema (za sada) ne znaci da nece biti golova.

Link to comment
jbg. ide se na to da najvise golova dajemo iz igre, a ne kroz preskakanje iste, bunarenje, cekanje greske. u toj varijanti je odlicno kad se golovi rasporede a opasnost dolazi sa razlicitih strana i iz svih linija. TSC je bio zreo za pet komada, busili smo ih kroz igru konstantno, ali bio je dan kad nece. kad bi igrali sa njima za par nedelja najverovatniji ishod bi bila ubedljiva pobeda.
ne bih ja imao nista protiv da imamo 25+ spica ali to sto ga nema (za sada) ne znaci da nece biti golova.
Na širinu i raznovrsnost najviše utiču kretnje iz zadnje linije Kalabe i Uroševića, sa te strane je milina

Sent from fav toy

Link to comment

ne secam se da smo ikada imali nekog ko je tako brzo mogao da prenese loptu box-2-box kao pavlovic, al' mora da poradi na igri desnom nogom koja mu trenutno nicemu ne sluzi.

Link to comment
Just now, *edited by mod said:

Aham, I da nije Jevrej

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

Pa sad..to je vise njegova stvar. Za mene je on u nastavku karijere jedan car koga oslovljavam sa "Drug Zidov". 

 

Imasmo li skoro nekog kapitena strane repke u nasoj ekipi ?

Link to comment
Pa sad..to je vise njegova stvar. Za mene je on u nastavku karijere jedan car koga oslovljavam sa "Drug Zidov". 
 
Imasmo li skoro nekog kapitena strane repke u nasoj ekipi ?
Naravno da je njegova stvar, više sam mislio na to koliko moraš da budeš kvalitetan da se uz to izboriš da budeš kapiten Izraela.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Nađ ima posao da gleda utakmice sa tribine :ajde:

 

Quote
'Prvi kontakt smo imali pre par nedelja, kada sam bio trener Rakovice. inače, kada krenem posao, želim da ga završim do kraja, ali u međuvremenu smo počeli intenzivnije da razgovaramo, mada sa Savom ne mogu da pregovaram, jer se toliko dugo znamo. Pred samu utakmicu sa Malatijom seli smo, obavili novi razgovor i dogovorili se o nečemu što smatramo da je Partizanu neophodno kao klubu da napreduje. Meni je ta ideja bila primamljiva i potom smo posle utakmice potpisali taj jednogodišnji ugovor.
 
Prvi i osnovni zadatak je pomoć u stručnom štabu. Svako od članova stručnog štaba ima poseban zadatak. Ona ideja između mene i Sava je da mladi igrači koji treba da uđu u prvi tim budu maksimalno spremni pred prvu utakmicu, da mogu da izdrže taj pritisak koji uvek postoji u Partizanu. Moraš sa time da se nosiš.
 
Takođe, pojedini igrači koji u ovom momentu nisu u trenažnom procesu, da ostanu u formi, jer posle ulaska u LE trebaće nam svaki igrač, da ispuni zahteve koje šef pred njega bude postavljao.
 
Ostalo, gledanje utakmice sa tribine odakle vidiš mnogo bolje nego kad si pored klupe i da neke stvari za koje smatram da je potrebno, javljam stručnom štabu. Osim toga, praćenje utakmica mlađih kategorija, Teleoptika... sve u svemu obiman posao'', istakao je Nađ.

 

Link to comment

Nadam se da ima neko dobro mesto ondak. :)

 

Dve nedelje će taman da nam dodju da se Markec razmrda I spreme Tatko i ostatak družine. Biće zanimljivo videti ovaj novi start. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...