Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Odigrali smo 11 (7-3-1) utakmica do sada....gol razlika 21-7

Ne vidi se tu neki problem sa efikasnoscu. Za vreme dok smo igrali ove utalmice igraci odlazili i dolazili. 

Ekipa jos nije na maksimumu.

Ne ocekujem da efikasnost bude problem.

Link to comment

Plus, golove je postizalo puno igraca....Scekic, Fica, Suma, Tosic, Asano, Sadik, Ozegol, Miletic, Brezancic, mozda nekoh i zaboravih....dakle vrlo raznovrsno, sto je svakako dobro

Link to comment

Gledao malo predstavljanje Markovića. Lepo od njega što je odbio Dinamo i Zvezdu, vidi se da je pravi Partizanovac.

Iskreno nisam očekivao njegov dolazak. Nadam se da će da "klikne" ponovo.

 

Dobrodošao Lazare !!!

Link to comment

Ne znam Tede, mozda ti gledas sa neke vedrije strane, ali to sto su veznjaci i defanzivci davali golove ne znaci da smo "raspucani", vec da nemamo špica.

Jebote, Tejgo, Skuletic, Djurdjevic, ma bilo ko osim Odita/Boya/Sadiq bi bili premija...spakovali bi sa ovim veznim redom 25+ u sezoni najlaganije.

Da ne spominjem Klea ili Mitra..a spomenuo sam ih, ha

Edited by Godfrey
Link to comment
4 minutes ago, BlackGeorge said:

Juče mu nisam poželeo dobrodošlicu. Nije ponovo :rolleyes: 

Quote

 

Nadam se da će da "klikne" ponovo.


 

Edited by Goranz
Link to comment

Blic piše da sutra dovodimo Rajkovića. Ne znam samo kako misle da ga registruju za LE i domaće prvenstvo. Jedino ako je Vuletić pronašao neke rupe u pravilnicima :

 

Na meti Partizana nalazi se Slobodan Rajković, a očekuje se da klub uskoro ozvaniči transfer iskusnog štopera.

Bivši reprezentativac Srbije, značajno bi pojačao odbranu crno-belih pred dolazeću Lige Evrope i borbu za povratak trona u domaćem prvenstvu, gde je Partizan već u zaostatku u odnosu na aktuelnog šampiona države.

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/slobodan-rajkovic-pojacanje-partizana/5f4p616

 

Link to comment
14 minutes ago, Godfrey said:

Za koga mi navijamo

Cist mazohizam!

Prtzn!

 

Pa sad, da li je za ovo kriva uprava ili ne nisam baš siguran. Jeste malo i do njih (slabašne finansijske ponude) ali i do njega (ako može da ne igra u Srbiji).

 

Naime, internetom kruži priča da nas je ovaj Rajković odbijao preko deset puta, čekajući da mu se ukaže neka prilika, ponuda iz inostranstva. Savo ga hoće i pritiska vazuru da ga potpiše a ovaj pokušava sa što manje para da ga potpiše.

Sada kada mu se sve izjalovilo i prelazni rokovi prošli, Rajković je kao pristao, ali da mu se obezbedi da bude registrovan za LE. Pazi frajera. :rolleyes:

 

I sad tu nastupa, naravno, Vuletić i pokušaj neke pravne akrobatike.

 

Ali će to teško ići..Gotovo nikako.

Link to comment

kakva  akrobatika, jel može da se prijavi igrač ili ne može? u kvlifikacijama može naknadno da se prijavi  dan pre utakmice, ali za grupnu fazu to ne piše. osim igrača do 20 god, oni mogu da se prijavljuju naknadno

 

 

Edited by levi
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...