Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

7 hours ago, Milošica said:

.Nekako smo se dogovorili,za dobre pare,ali Terzić mu je nudio više.Bukvalno bi imao platu veću od Marina da je otišao tamo.

:lol::isuse: ajde kaži da li stvarno veruješ u ovo što si napisao?

Link to comment

Kukamo kako ova uprava nije dovela centarfora, a tako su isto uradili onomad na polusezoni kada su okupirali klub.

Onda su odmah prodali oba špica, Škuntelara i Danka, igrače koji su postigli skoro sve golove do tada. Mislili su da su završili posao zbog koga su dovedeni, ali nisu računali da će klinac Šaponjić i Grbić Pera da pomanitaju.

 

Link to comment

gledao sinoc neki podcast, gost Uros Djurdjevic.....izmedju ostalog rece da nije hteo da ide u Oly, odnosno hteo je da ostane jos godinu u Partizanu....sta ce nama neprijatelji

Link to comment

realno, kad smo imali jači srednji red? natko, zdjelar, tošić (šta god da kažete o njemu u zadnjih x utakmica isto toliko asistencija), asano, mali fića raspucani, suma... jbt i SAD da nam fali napadač? jebem te srećo

Link to comment
13 hours ago, Milošica said:

Na Markeca sam mislio onaj dan kada sam pominjao povratnika.Nekako smo se dogovorili,za dobre pare,ali Terzić mu je nudio više.Bukvalno bi imao platu veću od Marina da je otišao tamo.

 

Biće on veliko pojačanje.Nekako mi i dalje nismo kompletni,ali ovo je avion u odnosu na prošlu sezonu.

naci ne znas za koliko je potpisao lazar, al znas da mu je zvezda nudila vise, cak toliko da bi bio skuplji i od marina, a pri tom ne znas ni za koliko marin igra..

tipican predstavnik vesnik/gtr medija™ :fantom:

Link to comment

Bendtner na prvom treningu za Kopenhagen pokazao kakvog smo igrača ispustili...

 

 

 

 

 

Sidiče Umare, kralju fudbalskih špiceva, oprosti neznalicama koji te hejtuju.

 

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...