Jump to content
MayDay

FK Partizan 2019/2020

Recommended Posts

twisted

nek je sa srećom još jedna sezona nadanja i slepog verovanja u grb koji sve znači. i dok se nadamo da će uprava raditi u korist kluba a ne vladajuće vrhuške, dok mislimo da imamo novca da platimo sve obaveze i doteramo pojačanja, a av okrene tel i kaže: izvucite toliko tačno para, mi ćemo govoriti ma jebeš sve partizan je život. glupi smo. dečački naivni. zaslepljeni. umesto životne godine (a ko ih ima na bacanje?) da trošimo na stabilizovanje kluba u našem vlasništvu (na ovaj ili onaj način), mi sada gledamo čak i sudijsku organizaciju koja nam igra po ganglijama i radi doslovce šta hoće. bolje je da vreme potrošimo na vikend u košutnjaku sa decom nego na stadionu na kojem smo odrasli. još od 1994. u mom slučaju. mirniji živci. ali, uvek ima neko ali. ali se nadamo biće bolje. svaki gol nam više nade daje, srce zaigra, skočiš jbt uhvatiš se za luster pa pevaš, probudiš komšije, decu, komšijsku decu i ono glupo kuče što zavija stalno. planiraš gostovanje u inostranstvu, žrtvuješ novac i vreme. a onda kad nas nakantaju onda sedneš na pivo i kažeš: koji sam k dolazio čak vamo da gledam ovu budalaštinu. zašto sam dolazio na gostovanje u evropi? jer je srbija za pi... i sve tako u krug svaku godinu isto. a jbt od kako znam za pfc nikad nismo bili treći. batalite taj shit. mnogo loše radi. e a 21. vek je. alooo gde smo mi gde su ostali. krš. ali ajd da ludujemo, da se nadamo. evo vodimo protiv cigana u poluvremenu. kup je naš! napred partizan!

Mark Rothko

Mau već uzela trofej.

ZokiAsov

Vec deluje...

theanswer

ovakvo otvaranje nije imao ni bobi fišer

Cash

Mau uzela prvi trofej :Hail:, rekoh ja uzimamo LE :Hail:

BlackGeorge
On 22.5.2019. at 20:35, MayDay said:

Na dan Svetog Saleta Humskog, na 60. rodjendan Stivena Patrika Moriseja, otvara se novi beli papir na kome će se ispisivati svedočenja o pohodima fudbalske sekcije slavnog Jugoslovenskog Sportskog Društva.

D7A3jeEXYAESlL5.jpg

Mladi Partizanovi krotitelji lopte vodjeni sofisticiranim fudbalskim pristupom legendarnog Bijeljinskog Špica kreću u novi napad na titulu jednog od najrespektabilnijih takmičenja starog kontinenta. 

Biće izbočina na putu igranja naše najlepše igre, osetiće se nedostatak liderstva u svlačionici i na terenu sa odlaskom kapitena, kao i višak zlikovaca u rukovodstvu, ali nikad hrabrije i borbenije, uz golove ružne kao proporcije Vladimira Vuletića opet ćemo subverzivno pobediti našu mučnu stvarnost i uzeti još jedan trofej neprijatelju pred nosom. Patićemo, pićemo, mrzećemo sebe, ali ćemo voleti Partizan!

Smrt fašizmu, živeo Partizan!

:Hail::Hail::Hail:

MayDay kraljica Partizana!

kup.jpg

MayDay

Idemo polako, mic po mic. :-)) 

Њујоркер

Kup Srbije, Kup UEFA...

zrno po zrno

gone fishing

mayday je srećne ruke :D

pu pu pu da je ne ureknem :happy:

mozzer

Prva utakmica FKP ove polusezone koju sam odgledao - i poslednja u sezoni i Kup, svaka cast Mau.

Utisci: Iako je Zvezda igrala bas lose - mali Pavlovic stoper je klasa. Klasan igrac. Za 2 klase iznad Markovica koji je igrao tu poziciju pre njega. Panticeva ponajbolja utakmica u FKP - ja ga inace uvek napadam kada igra lose, ali juce je odigrao sjajno. I srednji red ozbiljno, odbrana bez greske (Miletic, Ostoja). Rikardo je sebican, ako ostaje mora da se porazgovara sa njim. Jedini koji me juce definitivno uverio da nije za Partizan - Ivanovic. Da ne ostavljam epitete - uvaljajte ga u Koreju, Singapur, Indoneziju i to je to. Cak i Urosevic je licio na igraca, odlicno pripremljena utakmica od strane strucnog staba. Da i ovaj mali Pavlovic srednjak - odmah se vidi da ima znanja i stofa.

Sa 2-3 ozbiljna pojacanja i ozbiljnijim radom na svim nivoima...  mozda pocnem i da pratim ozbiljnije :)  

Na kraju, jos jednom :hail: za otvaranje topica

MiddleClass

Opet si poceo da pratis. Do prvog poraza... :D

mozzer

Ovo juce je licilo na nesto, kao neki nize kvalitetni italijanski tim iz Serije A npr... moglo je da se gleda za razliku od celog perioda od Januara 2018 do ovoga..... i dalje ocekujem da odu VVV... ali videcemo.... odmah se vidi da li se radi kako treba ili ne... 

Mau ne menjaj ni avatar super je :)

Cash
1 minute ago, mozzer said:

Mau ne menjaj ni avatar super je :)

Moraće Mau da promeni avatar,uskoro če SP u basketu :D

April
11 hours ago, MayDay said:

mic po mic

(što bi rekao Dejan Koturović, šprahfeler artista )

A FKP u 19/20 - limara za predsednika!

Ted
Posted (edited)

moj je utisak da promene neće biti što se tiče uprave, niti bilo kakvog prevrata. osim ako se sami ne povuku, što mi ne deluje verovatno. imaju priču, svake godine su nešto osvojili, jednom duplu krunu, prezimeli u Evropi, ovo ono i tako to. što se dugovanja tiče, večito je kriva je žuta banda, prethodnici tralala. plus, tu je i urota sproću nas koja nas je sprečila da budemo još bolji, brži, jači, ovo, ono, tralala. to je ta priča, uradili smo maksimalno pri nepovoljnim okolnostima, što nije više urađeno krive su te okolnosti a ne mi, na okolnosti ne možemo da utičemo, kad se promene vinućemo se unebesa, ovo, ono, tralala i tako to. sa druge strane se ništa nije profilisalo kao alternativa koja ima snage da potera ovu garnituru, niti ima nekih suvislih ideja, nit je jasno kako bi se to finansiralo.

Edited by Ted