Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

On 22.5.2019. at 20:35, MayDay said:

Na dan Svetog Saleta Humskog, na 60. rodjendan Stivena Patrika Moriseja, otvara se novi beli papir na kome će se ispisivati svedočenja o pohodima fudbalske sekcije slavnog Jugoslovenskog Sportskog Društva.

 

D7A3jeEXYAESlL5.jpg

 

Mladi Partizanovi krotitelji lopte vodjeni sofisticiranim fudbalskim pristupom legendarnog Bijeljinskog Špica kreću u novi napad na titulu jednog od najrespektabilnijih takmičenja starog kontinenta. 

 

Biće izbočina na putu igranja naše najlepše igre, osetiće se nedostatak liderstva u svlačionici i na terenu sa odlaskom kapitena, kao i višak zlikovaca u rukovodstvu, ali nikad hrabrije i borbenije, uz golove ružne kao proporcije Vladimira Vuletića opet ćemo subverzivno pobediti našu mučnu stvarnost i uzeti još jedan trofej neprijatelju pred nosom. Patićemo, pićemo, mrzećemo sebe, ali ćemo voleti Partizan!

 

Smrt fašizmu, živeo Partizan!

 

:Hail::Hail::Hail:

 

MayDay kraljica Partizana!

 

 

kup.jpg

Link to comment
  • Hamlet Strašni pinned this topic

Prva utakmica FKP ove polusezone koju sam odgledao - i poslednja u sezoni i Kup, svaka cast Mau.

 

Utisci: Iako je Zvezda igrala bas lose - mali Pavlovic stoper je klasa. Klasan igrac. Za 2 klase iznad Markovica koji je igrao tu poziciju pre njega. Panticeva ponajbolja utakmica u FKP - ja ga inace uvek napadam kada igra lose, ali juce je odigrao sjajno. I srednji red ozbiljno, odbrana bez greske (Miletic, Ostoja). Rikardo je sebican, ako ostaje mora da se porazgovara sa njim. Jedini koji me juce definitivno uverio da nije za Partizan - Ivanovic. Da ne ostavljam epitete - uvaljajte ga u Koreju, Singapur, Indoneziju i to je to. Cak i Urosevic je licio na igraca, odlicno pripremljena utakmica od strane strucnog staba. Da i ovaj mali Pavlovic srednjak - odmah se vidi da ima znanja i stofa.

 

Sa 2-3 ozbiljna pojacanja i ozbiljnijim radom na svim nivoima...  mozda pocnem i da pratim ozbiljnije :)  

 

Na kraju, jos jednom :hail: za otvaranje topica

Link to comment

Ovo juce je licilo na nesto, kao neki nize kvalitetni italijanski tim iz Serije A npr... moglo je da se gleda za razliku od celog perioda od Januara 2018 do ovoga..... i dalje ocekujem da odu VVV... ali videcemo.... odmah se vidi da li se radi kako treba ili ne... 

 

Mau ne menjaj ni avatar super je :)

Link to comment
11 hours ago, MayDay said:

mic po mic

(što bi rekao Dejan Koturović, šprahfeler artista )

 

A FKP u 19/20 - limara za predsednika!

Link to comment

moj je utisak da promene neće biti što se tiče uprave, niti bilo kakvog prevrata. osim ako se sami ne povuku, što mi ne deluje verovatno. imaju priču, svake godine su nešto osvojili, jednom duplu krunu, prezimeli u Evropi, ovo ono i tako to. što se dugovanja tiče, večito je kriva je žuta banda, prethodnici tralala. plus, tu je i urota sproću nas koja nas je sprečila da budemo još bolji, brži, jači, ovo, ono, tralala. to je ta priča, uradili smo maksimalno pri nepovoljnim okolnostima, što nije više urađeno krive su te okolnosti a ne mi, na okolnosti ne možemo da utičemo, kad se promene vinućemo se unebesa, ovo, ono, tralala i tako to. sa druge strane se ništa nije profilisalo kao alternativa koja ima snage da potera ovu garnituru, niti ima nekih suvislih ideja, nit je jasno kako bi se to finansiralo.

Edited by Ted
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...