Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

3 hours ago, BlackGeorge said:

Večeras očekujem da grmi sa tribina: "Zakleo se bumbar u cvet i u med..."

skolarci su to, mora neko svetosavlje...."mi imamo svetog savu a vi svetog duju, sveti sava svetog duju ..... u ...."

"vi har hellig savu og du hellig duy, hellig savu hellig duy faen i rumpa"

Edited by Ted
Link to comment
3 hours ago, BlackGeorge said:

Večeras očekujem da grmi sa tribina: "Zakleo se bumbar u cvet i u med..."

 

"Ni zeka ni jaga ni koza", ali ni voL. Pase u Trondhajmu. 

 

Srećno čeveras. :)

Link to comment
5 hours ago, BlackGeorge said:

Da li si ozbiljan?

Nije on nikakav bekap. On je juren skoro dva meseca da potpiše. Partizan je tražio povoljnu a kvalitetnu opciju za sredinu, znalca sa loptom, ofanzivno orijentisanog koji zna i odbranu da igra.

 

Za te mučene Šćekiće i Zdjelare ovaj Natho je fudbaler na kvadrat.

Sa njim rešavamo pasove ka napadačima, čovek šalje sjajne lopte napred. 60.puta reprezentativac Izraela, sasvim solidna ino karijera u dobrim klubovima. Osim toga, s obzirom da sa loptom nije na "vi" može po potrebi da igra i desetku.

 

Sa njim u 11 podižemo kvalitet ekipe na viši nivo.

Postavlja se samo pitanje da li ga upariti sa Zdjelarom ili Šćekićem.

 

Ovo sve uz ogradu da nije "propao". A ne verujem.

 

 

mislim da će sava u nekoliko utakmica tražiti hemiju u trouglu jevrej-crnogorac-srbin. s kog kraja će da krene, to ostaje da se vidi

Link to comment

nista, neka norvezani ostave svaku nadu prije nego sto istrce pred nase vjerne navijace.

veceras se ocekuje lagana pobjeda giganta iz beograda.

samo jako od prvog minuta i uspjeh nece izostati.

razvalicemo ih.

 

Link to comment
1 hour ago, twisted said:

 

 

mislim da će sava u nekoliko utakmica tražiti hemiju u trouglu jevrej-crnogorac-srbin. s kog kraja će da krene, to ostaje da se vidi

ne znam kakav je ješatm al na tim pozicijama jedan je da krlja, a drugi da igra deep pm-a

 

živo me zanima kako je to savo zamislio

Link to comment

Stojković – Miletić, Vujačić, S. Pavlović, Urošević – Zdjelar, Šćekić – Stevanović, Suma, Tošić – Sadik. 

Klupa: N. Stevanović, Natho, L. Pavlović, Asano, Brežančić, Ožegović, Lutovac.

Link to comment

Da li je moguće da sam dočekao dan da poželim makar četvoricu sa klupe u prvih 11.? Ohrabrujuće za budućnost.

 

Bravo deco, samo tako. :Hail:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Volina na klupi, jebote. Trebali su da ga odmah pošalju u Norvešku i da angažuju neke naše barabe tamo da ga zadrže i mlate dok ne potpiše sa Rozenborgom, kad su ti već takve dileje da uopšte pregovaraju o takvom škartu. Ovako postoji mogućnost da ga Cavo ubaci u igru.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...