Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Ma Zdjelar je meh igrač, on može da odigra neki pas ko Asanu što je odigrao ali je generalno bolno neprecizan, nema ga smisla ni porediti sa Izraelcem. 

Link to comment

Pošteno, međutim nešto sam užasno skeptičan glede naše #6ce. 

 

Na Asana sam recimo odma zalepio nalepnicu top igrača. 

 

Iskreno jedva čekam da vidim Natka. 

Link to comment
12 minutes ago, Azdaja said:

Ja ga vidim više uz Šćeku, montenigers je majstor krljanja I fizički mi je spremniji za tu svrhu od Zdjelara.

 

Zdjelar na drugu stranu, korektno jako korektno igra ove godine, ne može mnogo toga da mu se zameri. Međutim ako je Natko toliko kvalitetan, jedan od njih mora da sisa, ili defanzivnija postavka gde Suma čeka svoju šansu sa klupe. 

najpre su ga zato doveli, ne treba potceniti opsednutost CABA zadnjim bezveznim, tj da ih ima barem dvojicu čak i u ligi gde treba probijati bunkere a kamoli ako treba da se brani u evropi, igraće sva trojica

Link to comment

Ja se nadam da ste vi u pravu, ali sve što valja u ovom timu su kondicija za 90 minuta trčanja i visok presing. Da li Čerkez može to da isprati ili će štrčati kao Bambi, bumo videli. Treba nam igrač odmah.

Përshëndetje nga Shqipëria

Sent from fav toy

Link to comment

Tresko da ne otvara spojler!

 

 

Spoiler

Transfer napadača Partizana Ognjena Ožegovića u Rozenborg bio je gotovo završen, ali se situacija zakomplikovala kada je norveški klub trebalo dogovori uslove sa fudbalerom.

...

Napadač će po svemu sudeći večeras konkurisati za sastav u duelu crno-belih sa Moldeom.

 

https://www.sportskacentrala.com/2019/08/22/ozegovic-nezadovoljan-uslovima-u-rozenborgu-transfer-stopiran/

 

Link to comment
4 minutes ago, Mark Rothko said:

Tresko da ne otvara spojler!

 

 

  Reveal hidden contents

Transfer napadača Partizana Ognjena Ožegovića u Rozenborg bio je gotovo završen, ali se situacija zakomplikovala kada je norveški klub trebalo dogovori uslove sa fudbalerom.

...

Napadač će po svemu sudeći večeras konkurisati za sastav u duelu crno-belih sa Moldeom.

 

https://www.sportskacentrala.com/2019/08/22/ozegovic-nezadovoljan-uslovima-u-rozenborgu-transfer-stopiran/

 

U tri pičke materine............:sad: Koje razočarenje.................

 

 

Link to comment

Pre će biti nešto tipa "Ubićemo, zaklaćemo..." sa odgovarajućom koreografijom i zastavama, pa će profesor Vuletić u Nion slati ekspoze da je to uobičajena retorika u doba revizionizma.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...