Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

6 minutes ago, Ted said:

čujem da je na rts-u sinoć išla najava utakmice Malatija-Partizan. ja sam stekao utisak da je to zavrseno, sad vise ne znam

tko zna, nitko nista ne zna.

krhko je znanje.

Link to comment
11 minutes ago, Ted said:

čujem da je na rts-u sinoć išla najava utakmice Malatija-Partizan. ja sam stekao utisak da je to zavrseno, sad vise ne znam

Pa RTS ne priznaje da je završeno to sa Malatijom. Tek je odigrano 1-1 u Beogradu, a Partizan mora od Malatije da ispadne, tako da.

Nisu priznali ni onaj nerešeni rezultat sa Kopenhagenom lebdećih.

Link to comment
3 minutes ago, Tresko said:

Pa RTS ne priznaje da je završeno to sa Malatijom. Tek je odigrano 1-1 u Beogradu, a Partizan mora od Malatije da ispadne, tako da.

Nisu priznali ni onaj nerešeni rezultat sa Kopenhagenom lebdećih.

ti vjerovatno bolje pratis, ali ozeg izgleda jos uvijek nije otisao za norvesku.

da se nece izjaloviti transfer?🙄

Link to comment
5 minutes ago, BWA said:

ti vjerovatno bolje pratis, ali ozeg izgleda jos uvijek nije otisao za norvesku.

da se nece izjaloviti transfer?🙄

Dok ga ne vidim sa šalom Rozenborga, strepnja mi je dublja od nade............

Link to comment
1 hour ago, Tresko said:

Pa RTS ne priznaje da je završeno to sa Malatijom. Tek je odigrano 1-1 u Beogradu, a Partizan mora od Malatije da ispadne, tako da.

Nisu priznali ni onaj nerešeni rezultat sa Kopenhagenom lebdećih.

 

Spoiler

Partizan-2.jpg

 

@mozzer

 

Ulazis na sopstvenu odgovornost. :D

Edited by MiddleClass
Link to comment

Meni nije baš jasna računica sa Čerkezom
Kičma novog Partizana su upareni Zdjelar i Šćekić. Neko je ovde odlično primetio da njih dvojica sami ne mogu da izguraju sezonu. Ali bekap ne treba da košta dve milke, posebno ne igrač koga neće moći da prodaju. Zar nije bilo racionalnije dovesti Nikolu Drinčića, a za te pare popuniti rupu na desnom beku i centralnog napadača?

Na stranu što me užasavaju Bambijeve kombine.

Sent from fav toy

Link to comment

Da li si ozbiljan?

Nije on nikakav bekap. On je juren skoro dva meseca da potpiše. Partizan je tražio povoljnu a kvalitetnu opciju za sredinu, znalca sa loptom, ofanzivno orijentisanog koji zna i odbranu da igra.

 

Za te mučene Šćekiće i Zdjelare ovaj Natho je fudbaler na kvadrat.

Sa njim rešavamo pasove ka napadačima, čovek šalje sjajne lopte napred. 60.puta reprezentativac Izraela, sasvim solidna ino karijera u dobrim klubovima. Osim toga, s obzirom da sa loptom nije na "vi" može po potrebi da igra i desetku.

 

Sa njim u 11 podižemo kvalitet ekipe na viši nivo.

Postavlja se samo pitanje da li ga upariti sa Zdjelarom ili Šćekićem.

 

Ovo sve uz ogradu da nije "propao". A ne verujem.

Link to comment

Ja ga vidim više uz Šćeku, montenigers je majstor krljanja I fizički mi je spremniji za tu svrhu od Zdjelara.

 

Zdjelar na drugu stranu, korektno jako korektno igra ove godine, ne može mnogo toga da mu se zameri. Međutim ako je Natko toliko kvalitetan, jedan od njih mora da sisa, ili defanzivnija postavka gde Suma čeka svoju šansu sa klupe. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...