Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

Mene mnogo brine ovo što je rekao Savo. Citiram " Otkako sam u Partizanu (kao trener) ponavlja se ova situacija već treći put. To je prosto neverovatno, nekad pomislim da se to radi sa namerom, sa jasnim ciljem da se uništi klub, nemam drugačije objašnjenje. Jer, ako znate i svesni ste toga da takve stvari mogu žestoko da oštete klub a ipak ih radite onda ih radite sa namerom. Ako je to tako, onda tu nema pomoći, onda je bolje da igramo bez publike, bolje po nas. Jer je sledeća kazna TRI GODINE van Evrope. Ako je to tako, onda bolje da su nas kaznili pet utakmica bez publike, znamo da smo sami sa sobom".

Znači neko prdne na tribini sledeći meč i mi fasujemo tri godine. Ovo je već postalo jako, jako ozbiljno i od neverovatne je važnosti da ta kazna bude makar prepolovljena. Time bi bila i delimično oborena. Ovako ako je potvrde (danas je bila samo odluka da li izvršenje kazne čeka da se završi žalbeni postupak), na.ebali smo u budućnosti. Postaćemo rasisti po njima, izbaciće nas na tri godine.

Link to comment
11 minutes ago, mozzer said:

Savo Milosevic sve lepo objasnio juce na Areni oko ovoga sa kaznom i ko izaziva probleme... glupo vise i pricati, bolesne stvari, raspala drzavica... 

 

Aj sazmi u dve-tri recenice..dao ti Bog zdravlja. 

 

Mada, jasno je meni ko to radi..ali da cujem bas sta Savo misli.

 

edit - hvala Horhe

Edited by SNARC
Link to comment

Eno gore je okacio Djordje.

 

Ja sam dobio informacije da su tzv kimijevci imali te keltske krstove. Oni su organizovali i one splicane. Ko stoji iza njih? Oh, Novak Nedic nasmrkanko, Generalni Sekretar Vlade... a i Vesic ih poznaje... dok su ovi na Jugu direktno agenti UDBE... Bruka i sramota od raspadotine od drzavice u kojoj ljudi iz drzave direktno unistavaju jedan fudbalski klub... banana malina sprdacina srbija autoput bbrrreee

Link to comment

Nije da vam ja branim fk ali malo vise i ova uefa jede govna.Na Kopenhagen Zvezda dosta puta u direknom prenosu su se videle baklje odamh iza gola navijaca Kopenhagena.Ne znam da li su oni popili neku kaznu ili ne za to,a ova kazna za partizan i obrazlozenje je vise nego smesno.

Link to comment

Ako ste vi normalni ubio me Bog. Ne mogu da verujem da odrasli ljudi veruju u to da drzava salje navijace da sabotiraju klub tako sto ce mahati zastavama (koje su, inace, godinama na stadionu) da bi klub bio izbacen iz Evrope. Kao da ne znate vec godinama da te organizovane navijace, bilo da su Zvezdini ili Partizanovi, jednostavno zabole za klub i za kazne i da ce oni uvek uraditi ono sto hoce, jer im je vaznije da "posalju poruku" nego to da li ce klub da ispasta ili nece.

 

Na stranu to sto je ova poslednja kazna blamiranje za UEFA. Ako oni ne znaju da skandiranje bivsem igracu Zvezde da je picka ciganska nije rasizam vec navijacka subkultura, proistekla iz popularnog naziva za igrace i navijace Zvezde, to je njihov problem, koji treba da rese tako sto ce bolje razumeti kontekst, pre nego sto izreknu kazne s glupavim i netacnim obrazlozenjem. Znam da smo im (zasluzeno) godinama na tapetu zbog minulog rada ali ne vidim kakvog smisla ima da se kaznjavaju klubovi zbog izmisljotina i gluposti i tako dopunjuje portfolio kazni. Vredjaju i navijaci Reala i Barselone jedni druge pa nikom nista, niko ih ne kaznjava zbog toga.

Link to comment

@harper

 

Ok, ko po tebi treba i moze da resi taj problem tih frakcija, tih grupa navijaca (da ne kazem ljudi bliskih policiji) koji unose te transparente i to sve rade? Hvala na odgovoru...

Link to comment

Da se razumemo, za pičko ciganska nismo kažnjeni. To je neko ili nagađao zašto smo u kazni ili namerno pokušao da prikrije da je to zbog keltskih krstova koji se već ohoho nalaze i na fudbalu i na košarci. Doduše na košarci su prošle sezone redovno furali i maskirnog Mladića, pa kad ta ekipa svrati na fudbal pa i zbog toga popijemo kaznu, da se ne zavaravamo da su to ubačeni elementi sa namerom da sjebu klub.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Aha - znaci oni tako svrate, tako donesu te keltske krstove, dogodine u kninu i mladica, niko iz uprave i redara to ne vidi, uefa vidi i - kazna. Tako? Ne moze neko da vidi ko su ti ljudi pa da dobiju kazne, finansijske, zabrane i slicno? Na primer recimo...

Link to comment

Ma kakvi ubačeni elementi.

To su bivši navijači zvezde koji sada sa takvim glupostima (keltski krst,mladić itd..) pokušavaju da se pokažu da su veći nacionalisti od zvezdinih.

Pre meča pretres, i oduzimaj sve transparente koji nemaju veze sa fudbalskim klubom Partizan. Ne možeš ili nećeš to da uradiš? Ok, onda smo zaslužili kaznu.

 

Jbt ladno sam morao da guglam da vidim šta je i kako izgleda taj keltski krst. Kakvo je to proseravanje, na šta mi padamo. Jadno...čime se bave navijači. Umesto da nose sliku Moce Vukotića npr.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Do sada su zbog tog krsta za rasizam kažnjeni Dinamo dve utakmice bez publike i Rijeka pražnjenje jedne tribine.

UEFA je još davno rekla da je to no-no, ali mi se pravimo pametni. Keltski krst je zabranjen u Nemačkoj, Italiji i Rusiji, a to je prihvatila i UEFA.

 

Link to comment
55 minutes ago, mozzer said:

@harper

 

Ok, ko po tebi treba i moze da resi taj problem tih frakcija, tih grupa navijaca (da ne kazem ljudi bliskih policiji) koji unose te transparente i to sve rade? Hvala na odgovoru...

 

Klub, za pocetak. Pa, ako sam ne moze da izadje na kraj s njima, neka podnese zahtev policiji da osobe s tim i tim imenom ne mogu da dolaze na stadion JNA jer im je zabranjen ulaz. Ovako ih tetose dok ne naprave sranje pa se tek onda sire ruke i priziva drzava da uradi nesto. Isto vazi i za nas. Ne trce igraci prema meni i tebi kad daju gol da se poradujemo zajedno, nego prema tim dripcima. Klubovi ne mogu sami da se obracunaju s tim kriminalcima, to je jasno, ali ono sto mogu je da se izjasne da im takvi navijaci nisu potrebni pa da se krene odatle. A ne da navijacke vodje ucestvuju u transferima, dele pare s zvanicnicima klubova, predstavljaju klub u Skupstini, da ih se stiti na svakom koraku i slicno, pa onda kuku kad naprave ovakvo sranje.

 

Ukoliko to ne moze onda bar ovo sto Zvezda radi, potplati najjace da isteraju ostale, zavedu red na tribinu, budi ucenjen jer zivis u govnu od drustva i drzave i pravi se mrtav.

Link to comment

Ok, znaci u ovoj sprdacini od drzavice to nije resiv problem. Kako si ovo napisao moje razumevanje je da to moze da resi jedino Vlast, tj Predsednik. Zasto on to ne uradi - ne znam. Hvala na misljenju.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...