Jump to content
MayDay

FK Partizan 2019/2020

Recommended Posts

Mark Rothko
21 minutes ago, *edited by mod said:

Ma ovog smo samo doveli da pojcamo sanse sa zalbom. Jer ne moze rasizam ako imam crne, zute i jevreje u timu.

Poenta ostaje osim što Natho nije Jevrejin nego Čerkez.

samo_opusteno
28 minutes ago, copkillah said:

Pa ako dođeš i optužiš ljude za onako nešto, naravno da će da ti se postavljaju pitanja. 

Pre te zloglasne optuzbe je covek izneo tvrdnju u stilu ludog Zeksa na sta sam ja reagovao kulturno i argumentovano a on na to odgovorio ''svakako naravno''. Posto inace imas obicaj da upadas u rasprave i hvatas se za gluposti da bi skrenuo temu bar malo analiziraj kako su tekle stvari. Nikad ne napadam ljude ako nisu bezobrazni. 

kud u maglu Simoviću
32 minutes ago, Mark Rothko said:

Poenta ostaje osim što Natho nije Jevrejin nego Čerkez.

sunitski musliman kapiten izraelske reprezentacije

:Hail:

ja sam za to da mu damoni ovde fraku

Mark Rothko
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

sunitski musliman kapiten izraelske reprezentacije

:Hail:

ja sam za to da mu damo i ovde traku

+1

Javiti drugovima gore da je to zvanični stav sa ovog mesta.

kud u maglu Simoviću

definitivno mi treba veći telefon

Pantelija jr
1 hour ago, samo_opusteno said:

Nikad ne napadam ljude ako nisu bezobrazni. 

spacer.png

BWA

tvrdnja da uspon zvezde nema nikakve veze s vucicem je smjehotres.

covjek upada u klupske prostorije, smjenjuje upravu, ujutro povlaci drzavne sponzore, popodne ih vraca, poklanja stranom ambasadoru dres fkcz....i sve to nema veze sa promjenom vlasti🤔

copkillah
1 hour ago, samo_opusteno said:

Pre te zloglasne optuzbe je covek izneo tvrdnju u stilu ludog Zeksa na sta sam ja reagovao kulturno i argumentovano a on na to odgovorio ''svakako naravno''. Posto inace imas obicaj da upadas u rasprave i hvatas se za gluposti da bi skrenuo temu bar malo analiziraj kako su tekle stvari. Nikad ne napadam ljude ako nisu bezobrazni. 

Mislim da smo upravo rešili dilemu ko je konzument ludog Žeksa. Ne bih te dalje zadržavao, šampione.

Goranz

Čestitamo. Bajković, verovatno.

theanswer
2 hours ago, samo_opusteno said:

Ko si ti da postavljas bilo kakva pitanja? Sta, poljuljao sam temelje ovih baljezganja prostim iznosenjem cinjenica pa cemo sad da skrecemo temu?
Prosto nemojte da za svaki uspeh Zvezde okrivljujete politiku i mirna Bosna. Kad god krenete a meni ne bude mrsko da odgovorim tu sam.

Kojih činjenica, sipaju vam u klub deset godina, vi jedanaeste napravite nešto i onda se zaboravi prethodnih deset. Kad imaš takvu zaleđinu jednom će te usrati da dovedeš normalnog trenera koji će da skocka tim. Tako da te priče možeš da pričaš drugarima uz cugu. 

Filozof manijak

Jel mozete da ignorisete ovaj opušteni branik stuba srpstva i ne pecate se na njegove konfabulacije?

samo_opusteno
22 minutes ago, theanswer said:

Kojih činjenica, sipaju vam u klub deset godina

Ne sipaju. Vasa pojacanja ovog leta su po cv-ju pojam za sva Zvezdina do Milojevica (kad je usao u evropu i stvorio neke pare pa doveo par ozbiljnijih igraca) osim mozda Kange. 

Nikola77
Posted (edited)
1 hour ago, BWA said:

tvrdnja da uspon zvezde nema nikakve veze s vucicem je smjehotres.

covjek upada u klupske prostorije, smjenjuje upravu, ujutro povlaci drzavne sponzore, popodne ih vraca, poklanja stranom ambasadoru dres fkcz....i sve to nema veze sa promjenom vlasti🤔

Kako vam uspeva i na onom i na ovom forumu da uvek imate neke dežurne Žaroe? Ili je to sve vreme ista osoba?

Edited by Nikola77

BWA

sta od gore navedenog nije tacno?