Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

28 minutes ago, copkillah said:

 

Pa ako dođeš i optužiš ljude za onako nešto, naravno da će da ti se postavljaju pitanja. 

 

Pre te zloglasne optuzbe je covek izneo tvrdnju u stilu ludog Zeksa na sta sam ja reagovao kulturno i argumentovano a on na to odgovorio ''svakako naravno''. Posto inace imas obicaj da upadas u rasprave i hvatas se za gluposti da bi skrenuo temu bar malo analiziraj kako su tekle stvari. Nikad ne napadam ljude ako nisu bezobrazni. 

Link to comment
32 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Poenta ostaje osim što Natho nije Jevrejin nego Čerkez.

sunitski musliman kapiten izraelske reprezentacije

:Hail:

 

 

ja sam za to da mu damoni ovde fraku

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

sunitski musliman kapiten izraelske reprezentacije

:Hail:

 

 

ja sam za to da mu damo i ovde traku

 

 

+1

 

Javiti drugovima gore da je to zvanični stav sa ovog mesta.

Link to comment

tvrdnja da uspon zvezde nema nikakve veze s vucicem je smjehotres.

covjek upada u klupske prostorije, smjenjuje upravu, ujutro povlaci drzavne sponzore, popodne ih vraca, poklanja stranom ambasadoru dres fkcz....i sve to nema veze sa promjenom vlasti🤔

 

Link to comment
1 hour ago, samo_opusteno said:

Pre te zloglasne optuzbe je covek izneo tvrdnju u stilu ludog Zeksa na sta sam ja reagovao kulturno i argumentovano a on na to odgovorio ''svakako naravno''. Posto inace imas obicaj da upadas u rasprave i hvatas se za gluposti da bi skrenuo temu bar malo analiziraj kako su tekle stvari. Nikad ne napadam ljude ako nisu bezobrazni. 

 

Mislim da smo upravo rešili dilemu ko je konzument ludog Žeksa. Ne bih te dalje zadržavao, šampione.

Link to comment
2 hours ago, samo_opusteno said:


Ko si ti da postavljas bilo kakva pitanja? Sta, poljuljao sam temelje ovih baljezganja prostim iznosenjem cinjenica pa cemo sad da skrecemo temu?
Prosto nemojte da za svaki uspeh Zvezde okrivljujete politiku i mirna Bosna. Kad god krenete a meni ne bude mrsko da odgovorim tu sam.

 

Kojih činjenica, sipaju vam u klub deset godina, vi jedanaeste napravite nešto i onda se zaboravi prethodnih deset. Kad imaš takvu zaleđinu jednom će te usrati da dovedeš normalnog trenera koji će da skocka tim. Tako da te priče možeš da pričaš drugarima uz cugu. 

Link to comment
22 minutes ago, theanswer said:

 

Kojih činjenica, sipaju vam u klub deset godina

Ne sipaju. Vasa pojacanja ovog leta su po cv-ju pojam za sva Zvezdina do Milojevica (kad je usao u evropu i stvorio neke pare pa doveo par ozbiljnijih igraca) osim mozda Kange. 

Link to comment
1 hour ago, BWA said:

tvrdnja da uspon zvezde nema nikakve veze s vucicem je smjehotres.

covjek upada u klupske prostorije, smjenjuje upravu, ujutro povlaci drzavne sponzore, popodne ih vraca, poklanja stranom ambasadoru dres fkcz....i sve to nema veze sa promjenom vlasti🤔

 

Kako vam uspeva i na onom i na ovom forumu da uvek imate neke dežurne Žaroe? Ili je to sve vreme ista osoba?

Edited by Nikola77
Link to comment
1 minute ago, BWA said:

sta od gore navedenog nije tacno?

 

Nista. Ali, bukvalno nijedna stvar koju si nabrojao nije tacna. Nije upao nego je pozvan usao na vrata, upravu nije smenio, podneli su ostavku nekoliko dana ranije, dres je poklonio stranom predsedniku a ne ambasadoru a ovo sa sponzorima verovatno niko nema pojma o cemu govoris. Vucic se samo lepo izreklamirao preko Zvezde poturajuci se ciganima i Delijama kao neki veliki navijac, doveo je svoje ljude u klub (kao sto je uradio i kod vas), koji nisu potrajali jer je Terzic ispao dovoljan udjiguz a Kokezi je nasao bolju tezgu. Nijedan za Zvezdu sustinski i vazan potez Vucic nije povukao, mnogo nam je vise pomogao Tadic koji nije pravio smetnje da Zvezda potpise ogroman sponzorski ugovor s Gazpromom, iako je deklarisani navijac Partizana. Tu iluziju da nam je Vucic mnogo pomogao su njegove stranacke prisipetlje debelo naplatile od Lige sampiona prosle godine, o cemu ubedljvo svedoci poslednji Zvezdin finansijski izvestaj.

 

Bavite se ovim glupostima a vrlo bitan covek u Partizanu iz njegove hijerarhije i generalni sekretar Vlade je putovao sa Zvezdom na nekoliko evropskih utakmica i jos se majstor uclanio kao navijac Zvezde. Ista ekipa pljacka oba kluba a vi drndate praznu patkometrijsku pricu kome je ta ekipa vise pomogla. Saberite se malo, niste deca.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...