Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

8 minutes ago, samo_opusteno said:

S tim sto preokret nije nastupio kad je Toma dobio Borisa nego kad je 5 godina kasnije Milojevic preuzeo Zvezdu i od Vujadina, Stojkovica, Jovicica, Boacija, Srnica i slicne gomile poluigraca napravio sampionski tim.

 

 

 

 

 

Naravno svakako apsolutno

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Preporučio sam Natha, iz razloga što je dostupan, plus znajući njegove kvalitete pošto smo zajedno vojevali u Moskvi. Naravno da su znali o kome je reč, još kad su pogledali video materijal rekli su: ’To je to, možeš li da nas spojiš sa njim?' Prosledio sam im kontakt agenta za kog se tek kasnije ispostavilo da je iz mog Zrenjanina i tako je sve počelo''.

 

 

 

Tosic :hail:

 

ali ovo - za koga se tek kasnije ispostavilo da je iz mog Zrenjanina... :lolol:

Link to comment
Naravno svakako apsolutno

Znam da realnost nije briga na koju se obaziru konzumenti Zeljka Pantica ali nakon pobede Tome Partizan je 3 naredne sezone igrao kvalifikacije za LS, a ukupno 4 od 5 narednih.
Sebe mozete lagati ali postoji i neka objektivna zapisana istorija.
Link to comment

Meni Natho zvuči kao neki Pirlo po ovome sto sam malo video i pročitao. Zaista se uzdam u njegov šampionski karakter da ne potone ovde nego da radi posao 100% kad god može. 

 

Uh ko će da dočeka četvrtak. 

 

Inače mislite da će početi ili sa klupe?

Link to comment
ja bih da ipak navede poimence, pa da vidimo šta ćemo dalje posle toga
 

Ko si ti da postavljas bilo kakva pitanja? Sta, poljuljao sam temelje ovih baljezganja prostim iznosenjem cinjenica pa cemo sad da skrecemo temu?
Prosto nemojte da za svaki uspeh Zvezde okrivljujete politiku i mirna Bosna. Kad god krenete a meni ne bude mrsko da odgovorim tu sam.
Link to comment
11 hours ago, Godfrey said:

Što, šta fali Trabzonu?

Kao gradu mislim, pošto kažeš zbog porodice bolje Beograd nego Trabzon..

 

Ne kažem da išta fali, nisam bio, samo je značajno manji grad od Beograda (230k stanovnika) pa ako su već deca razlog, kapiram da je izbor internacionalnih školi, vrtića, broj letova i konekcija, etc značajno bolji u Beogradu nego u dosta manjim mestima.

Link to comment
4 minutes ago, samo_opusteno said:


Ko si ti da postavljas bilo kakva pitanja? Sta, poljuljao sam temelje ovih baljezganja prostim iznosenjem cinjenica pa cemo sad da skrecemo temu?

 

Pa ako dođeš i optužiš ljude za onako nešto, naravno da će da ti se postavljaju pitanja. 

 

Link to comment

Ma ovog smo samo doveli da pojcamo sanse sa zalbom. Jer ne moze rasizam ako imam crne, zute i jevreje u timu.

 

Salu na stranu, kada je odluka za stadion? A mislim da ce svakako dobiti sansu Natho, Posrecilo se Savi sa Asanom koji je usao na teren iz Surcina bukvalno, pa sto da ne proba i sa ovim. 

Link to comment
21 minutes ago, *edited by mod said:

Ma ovog smo samo doveli da pojcamo sanse sa zalbom. Jer ne moze rasizam ako imam crne, zute i jevreje u timu.

 

 

Poenta ostaje osim što Natho nije Jevrejin nego Čerkez.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...