Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

1 hour ago, radisa said:

geoloski posmatrano, vest je bila pre dva treptaja oka

ko ne pamti Vukelja-Markovski tandem iz Jesine ere, taj ne pamti nista :)

a vec sam ih pominjao u jednom postu....citat:"Velika grupa prijatelja kluba prbližava se stadionu, pod policijskom pratnjom. Biće u skajboksu, u našim dresovima sat pre tekme. Očekuju se Nataša Kandić, Til Lindeman, Filip Žmaher, Simo Spasić, Ivo Pogorelić, Federika Mogerini, Ju Nesbe, Ramuš Haradinaj, Antonio Banderas, Dara Bubamara, Nikolas Maduro, Hoze Kareras, Srbijanka Turajlić i Lars Urlih. Tu su i naši bivši igrači, Vukelja, Markovski, Asprogenis i Ivica Francišković"

 

 

Edited by Ted
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

ko ne pamti Vukelja-Markovski tandem iz Jesine ere, taj ne pamti nista :)

 

Markovski, jbt, dva sata pokusavam da se setim drugog clana tog ubitacnog tandema!

Link to comment
11 hours ago, kokota said:

 

Pa ako su mu druge dve opcije bile Trabzon i Sivas, onda ima smisla.

 

 

 

A odlazak #51 je možda i najbolja vest danas.

Što, šta fali Trabzonu?

Kao gradu mislim, pošto kažeš zbog porodice bolje Beograd nego Trabzon..

Edited by Godfrey
Link to comment

Jes bio dobar u onom prvom mandatu, pitaj kurac na sta sad lici... 

Bese igrao sa lazovicem u spicu, to je onih 2:2 i 1:2 sa ludogoretsom, bio je tu i jedan scepovic. Sve je to skuletinjo zajebo, al proslo je dosta od tad

Link to comment

Taj nas je dobro ukanalio. Imao je onu telecu facu, znao si dobro da je mutant u pitanju. 

 

Skuletic ja sam za. Da ih razgrce, može bre može. 

Inače grof ga gotivi, posle pričao kako je pomogao partizanu, uzeo ga za čini mi se tri miliona. A u džepovima procenti, to se nikad nije pričalo. :D

Link to comment

Tad je bilo i ono finale kupa s vojvodinom, zvone vukic i skuletic, ona kradja i napustanje terena... Jbt u proslom zivotu, mi redjali titule a cigani plivali u govnima. A onda je toma dobio borisa klasicnim nok autom u drugoj rundi... 

Link to comment

Trajkovic.jpg

 

Govedo Trajković

 

Baš slučajno je neko u kladionici u Engleskoj dao pare da će ovaj u prvom poluvremenu fasovati crveni.

Dok se neko iz Ludogorca spremao da izvede korner/prekid, ovo govedo stalo iza Slovenca, gledao u sudiju i čekao pravi momenat da sudija pogleda u njegovom pravcu pa onda zavalio Slovenca pesnicom. Izvuče se samo sa proterivanjem iz kluba.

 

Link to comment

S tim sto preokret nije nastupio kad je Toma dobio Borisa nego kad je 5 godina kasnije Milojevic preuzeo Zvezdu i od Vujadina, Stojkovica, Jovicica, Boacija, Srnica i slicne gomile poluigraca napravio sampionski tim.

 

 

 

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...