Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2019/2020


MayDay

Recommended Posts

20 minutes ago, Nikodije said:

mrtva trka da li bi tu bilo vise loseg fudbala ili loseg humora.

Slovenci i fudbal,rutinski bi mi uzeli turnir. :fantom:

Link to comment
5 minutes ago, Goranz said:

 

Vidi se da si kalibar za trenera, menadžerski igrači u prvoj postavi.

Stoperi Kums i Asov, sredina George u napadu Ted. U drugom poluvremenu ti menjas Teda i igraš na poziciji zadnjeg veznog ne bi li sacuvali 0:0.  Ostaje 0:0 i na penale izbacujemo Gasilsku brigadu i plasiramo se u drugi krug. 

Link to comment

nikodija na šipku da vodi navijanje!

 

da bude naš čempi

 

 

e

ja sam igrač pukovnika raja

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
3 hours ago, mozzer said:

Novo ozbiljno pojacanje na pomolu!

 

Basaksehir odvodi Pantica (lova Celziju)... samo da transfer ne propadne u poslednjem trenutku... jos Vanja Marinkovicu u Oliju i da krenemo sa pracenjem :)

 

Bolje nastavi da ne pratis.

Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

nikodija na šipku da vodi navijanje!

 

da bude naš čempi

 

 

e

ja sam igrač pukovnika raja

 

znaci ti bi u tom timu bio na poziciji najboljeg mladog crnogorskog desnog beka, a bradilko je najbolji mladi crnogorski stoper

Link to comment

mali fudbal brt, nema tu desnog beka

 

 

više ko šćekić, da krpim pozadi i organizujem napad, ko mateus u poznim danima, deep playmaker

Link to comment
18 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Bolje nastavi da ne pratis.

Pa gde sada da ne nastavim kad je Kubanac danas na otvaranju sezone rekao da onda kada su svi potcenjivali nase igrace - on je verovao u njih. Suvise je to jako da ne krenem sa pracenjem

Edited by mozzer
Link to comment

ta ideja narkomana da suma glumi lea a mw51 đurđevića nije upalila ni pre 2 godine, aznam zašto bi sada

 

edit

mw51 prošle sezone u arsenalu je igrao na 8 tekmi i ima učinak od 1 gola i 1 asistencije

suma 6 tekmi i jedna asistencija

vaistinu se nadam da će ih nekome uvaljati na pozajmicu i ove sezone :happy:

Edited by gone fishing
Link to comment

dajte jbt, išli su na pozajmice, nešto su negde igrali, verovatno imali i krštene trenere. 

 

što se mene tiče, resetovani su. nek se pokažu od nule, bez predubeđenja!

 

iskreno obojici držim palčeve da se izbore za prvih 11 i ućutkaju zle jezike. ako i ne uspeju, to se od njih i očekivalo.

Link to comment
8 hours ago, Cash said:

6.jula igramo u Stozicama prijateljsku protiv Olimpije. Pre utakmice bice ispred stadiona turnir u malom fudbalu. Moglo bi dobru ppp ekipu da napravimo. Zoki Asov, Kums, Black George, Ted i na golu May Day. Klupa: Vukotic, Mozzer, Bradilko, Goranz, Gone Fishing. Ja bi bio coach i pravio bi hokejaske izmene :D. Glatko bi uzeli turnir i osvojili 400Eu :fantom:

Prijavi ekipu.

Link to comment
15 hours ago, twisted said:

 

iskreno obojici držim palčeve da se izbore za prvih 11 i ućutkaju zle jezike. ako i ne uspeju, to se od njih i očekivalo.

Isto ovde. 

 

Ako dobijemo njih spremne i razigrane imamo džaba pojačanja. 

 

U ovom trenutku gde se bijemo od sreće za dva najbolja branica cg, mislim da nije loše. 

 

P. S. Nada poslednja umire

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...