Jump to content

FK Partizan 2019/2020

MayDay

Recommended Posts

Na dan Svetog Saleta Humskog, na 60. rodjendan Stivena Patrika Moriseja, otvara se novi beli papir na kome će se ispisivati svedočenja o pohodima fudbalske sekcije slavnog Jugoslovenskog Sportskog Društva.

D7A3jeEXYAESlL5.jpg

Mladi Partizanovi krotitelji lopte vodjeni sofisticiranim fudbalskim pristupom legendarnog Bijeljinskog Špica kreću u novi napad na titulu jednog od najrespektabilnijih takmičenja starog kontinenta. 

Biće izbočina na putu igranja naše najlepše igre, osetiće se nedostatak liderstva u svlačionici i na terenu sa odlaskom kapitena, kao i višak zlikovaca u rukovodstvu, ali nikad hrabrije i borbenije, uz golove ružne kao proporcije Vladimira Vuletića opet ćemo subverzivno pobediti našu mučnu stvarnost i uzeti još jedan trofej neprijatelju pred nosom. Patićemo, pićemo, mrzećemo sebe, ali ćemo voleti Partizan!

Smrt fašizmu, živeo Partizan!

• Replies 6,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• kud u maglu Simoviću

678

• Ted

487

• BWA

475

• Tresko

399

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gledali smo ove sezone u nekim utakmicama fudbal kakav nismo videli godinama - one akcije protiv Malatije, vez po terenu kada smo Mančester nabili u kazneni ili rapsodiju u većem delu obe utakmice pro

Pažnja! Uznemirujuć sadržaj!    

Aj neka bude da sam ja kontras, ali meni ovo nikako ne moze da bude vrlo dobra ili dobra sezona.    Da pocnemo od Evrope, ulazak u grupe je svakako plus, Malatija i Molde nisu bili naivni pr

Posted Images

San Epifanio
4 hours ago, San Epifanio said:

Srecno Grobari.
Da preteknemo i da ove njuske u upravi zamene neke druge, manje poznate.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Promasih topik :isuse:

porucnik vasic

Комшије да спремите то цвеће одмах за идућу сезону, да се не замајавамо.

porucnik vasic
1 hour ago, Ted said:

ma kakvo cveće, venac vam spremamo

Ја не бих опет се играо са кармом. Прошли пут кад сте нас гасили запали вас ови. 

a jbg....htedoh da napisem da smo vam spremili kitu (mislim cveća) al moze pogrešno da se tumači....a venac je nekako u skladu sa nasom registrovanom delatnosću

Edited by Ted
  • Hamlet Strašni pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...