Jump to content
IGNORED

Ronald Garos 2019


Cash

Recommended Posts

Halep je prvi favorit, Osaka posle nje, ali ne vidim da su ni ona ni Stevens u boljoj formi od Bertens i Pliskove. Malvo je vec konstatovao da Pliskova nije samo fast court player i da se dobro krece za svoju konstituciju plus ima opak servis koji pomaze i na sljaci. Imala je pristojne rezultate na sljaci u prethodne dve sezone a ove je dovela Conchitu Martines za trenera sto za sada izgleda pozitivno utice. Uz povoljan zreb ima dobru sansu da ide do kraja ali ne iskljucujem mogucnost da se raspadne protiv npr. Vondrousove u ranijoj fazi turnira. :D

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    145

  • Arkadija

    128

  • Jumanji

    113

  • renne

    101

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sto ne pinujete temu, a skinete AO?

Olga inace izgubila danas u drugom kolu kvalifikacija.
Borila se hrabro ali opet nedostajslo konstantnosti da borba prodje dobro. a spanjolka je iskusnija i jaca

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ne znam sta da kazem, ali znam da je uzela brejk, povela sa 2:1 i onda izgubila 5 gemova. Ceka je ozbiljan pad na listi, posle Moskve apsolutno nista nije uradila.
Ok, idemo dalje.

Link to comment

Olgi ne gine ispadanje iz top 200 uskoro. 

 

Nikakav plan igre nema, samo nasumicno udara. Cas neki neartikulisani pokusaji vinera koji uglavnom zavrse duboko u autu, cas nekakvi baloni koji su lak plen za protivnicu. Pritom histerise posle svakog poena, na ivici je da zaplace. 

 

Ne znam ko joj je trener trenutno, ali ocigledno ta saradnja ne funkcionise, mada je ovo sad vec mozda posao za psihologa. 

 

Ostao nam samo Troicki, trebalo bi da se plasira, protivnik je po meri. 

Link to comment
  • Hamlet Strašni pinned this topic

Novak na Hurkača, a Nadalu se smestili kvalifikant u prvom kolu i gle čuda, kvalifikant u drugom kolu :lolol:

 

Jel Lajović i Đere ne igraju ovde?  Jbt zaboravila sam da su oni sada nosioci.

Edited by Arkadija
Link to comment
  • radisa unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...