Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

bio jutros, sa idejom da je prepodne, rade ljudi, neće gužva, a i drugi dan akcije, nije sve prodato... i sve sam pogrešno sabrao.

 

u 11 sati pakao, nema kolica, ljudi unutra kao u autobusu u špicu. tih junećih odrezaka ni za lek, ostao jedan loše izgledajući T - bone. pitao hoće li biti dopune, kažu jok. one sveže lignje pustile vodu, plivaju po kutiji, užas kako izgledaju. od odrezaka tune ostalo par kutija, nisam se usudio, ipak. posebno jer mi tunu (kad je, retko, ima) brstimo krvavo pečenu ili presnu. uzeo kuvane kozice, da bacim neku aziju.

pokupovao malo snižene pršute i salame zaostale sa italijanske nedelje i zbrisao. jbg.

snimio sam i par novih belih vina koja bi mogla da budu zanimljiva, overiću pa ću javiti.

  • +1 1
Link to comment

Sta se kog djavola desava sa Lidlom i onim nenormalnim guzvama i redovima?
Uvek su cetvrtkom i ponedeljkom bile guzve, ali ovolike, kao i redovi i za automobile, posto nema mesta na parkingu, mozda samo za vreme vanrednig stanja, ali su tada morale da se postuju neke mere, kojih sada naravno nema ni u najavama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...