Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

6 minutes ago, tonyk said:

To im je u redovnoj ponudi. Verovatno i jesu na akciji zbog rokova, kao i svuda

nema veze sa akcijom ili reakcijom, skoro sve je tako. meni neka logika kaze da je jeftinije ovde lagerovati i baciti to kad izadje rok nego u Njemackoj:fantom:

Edited by Haralampije
Link to comment

Može i na temu o neispravnim namirnicama, ali samo je Lidl relevantan, pa evo ovde. Ne znam da li ima proizvoda u RS, pod istim ili sličnim imenom. 

 

Testo za picu sa paradajz pelatom

 

"Lidl Sweden is recalling Pizza dough with tomato sauce from the brand Chef select & you, as it cannot be ruled out that there may be metal objects in the tomato sauce.

We would like to encourage all customers who bought pizza dough with tomato sauce to come back to us with the product. The affected dates are all best-before dates between 2020-07-24 and 2020-08-24 and have been sold in all of Lidl Sweden stores. Due to the risk of metal objects, the product should not be consumed.

 

The recall concerns the product:
Article: Pizza dough with tomato sauce
Pack size: 600g
Brand: Chef select & you
Best-before date: All between 2020-07-24 through 2020-08-24


Other products of the brand Chef select are not affected. We at Lidl Sweden apologize and take what happened seriously. Consumers who have purchased the product are welcome to return it to the place of purchase, or to the nearest Lidl store. Of course, customers get their money back, even without presenting a cash receipt."

  • Hvala 1
Link to comment
U grcko kiselo mleko ili gust jogurt kao preliv. Sta ti padne na pamet, eksperimenata nikad dosta.
jogurt tahini i harisa u nekom odnosu ko zna...

sent from bubamoto

Link to comment

Izmaklo mi je ovo danas, ako je uopste i doslo kod mene (mnogi proizvodi iz tih akcija, kampanja ne dolaze, primetila sam)

 

eb66f4261651f25a12888a73e5677e14.jpg

 

Jel da se mnogo kajem i patim? :(

Ima li kod vas?

 

Imam masinu, ali me tako mrzi nekad za malo nesto da je rasklapam, da je to cudo jedno -.-

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Dva trika su bitna kod lebova u Lidlu, prvo, po želji, ima ona mega zabavna mašinerija koja ti iseče hleb na kriške, a drugo ako čujete preko razglasa da pominju “svež hleb” ili “sveže pecivo”, to znači da su tog trenutka izneli uglavnom vruće lebove.

Link to comment

Meni je najveći gušt da uzmem veknu, pa da u kolima otkinem okrajak, kasnije ne moram ni da ga jedem. :D Kupio sam i nahvaljene banjalučke i sarajevske ćevape, to će posle na roštilj.

  • +1 1
Link to comment
Ja sam jednom uzela hleb sa krompirom u Lidlu, bio je divan. Svez i mekan i drugi dan.

Sa krompirom i lukom?Bio mi omiljen, dok ga naravno nisu pokvarili, plus smanjili na veličinu lepinjice [emoji58]

 

Bas retko kupujem hleb posto sam tu inace jako izbirljiva, te od ove korone uglavnom mesim, onaj iz serpe. Brz i sjajan.

 

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Jumanji said:

Sa krompirom i lukom?

 

 

Valjda je taj, jednom sam ga uzela dok sam bila u Pancevu.

U BG mi Lidl nije blizu, pa vucem samo cokolade, kekse, sladolede i suho/mesnato.

 

Link to comment

od sutra ponovo orijent!

da li je neko slucajno probao kokosovo mleko (220 din/konzerva) ? po ovoj ceni ima samo jos delhaizeovo, dok je sve ostalo bar duplo skuplje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...