Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Uzeo sam ovaj sladoled u Lidlu, samo 320 din, nisam ga probao, ali oni koji jesu kazu da je skroz dobar, otisla cela kutija cim je otvorena :D

 

HB34C4S.jpg

Link to comment

e dobre su im one mrezice za visekratnu upotrebu  za pijacu... pa ko hoce da ne uzima kese neka ih uzme

bila sam skepticna oko cvrstine ali ok su koristim ih intenzivno vec nekoliko nedelja i za povrce i za gljive i izdrzavaju...jedina mana je sto se nalepnice iz vage ne lepe bas za njih

Link to comment

Ja nalepnicu iz vage zalepim za onu lidl barkod etiketu sto visi na mrezici, prianja dobro, a i jednom je prodavacica u Maxiju pokusavala da skenira taj barkod i bila u fazonu "zasto ovo nece", pa da predupredim.

 

Neki dan nasao marinirani djumbir u slatkom sircju (bukvalno kao ono sto se dobija uz sushi), uzeo dve teglice da probam, sad mi zao sto nisam uzeo deset. 

Link to comment

Topilica za topli vosak je 2000, u paketu dolazi i 450 grama voska.

Ista takva je u Aleksandru 2600

Kupili i kiseli halapenjo, da uporedim u odnosu na maxijev. I one ljute salse, i crne zemičke

Link to comment
35 minutes ago, goofs said:

Ja nalepnicu iz vage zalepim za onu lidl barkod etiketu sto visi na mrezici, prianja dobro, a i jednom je prodavacica u Maxiju pokusavala da skenira taj barkod i bila u fazonu "zasto ovo nece", pa da predupredim.

 

 

 

 

e dobra ideja,hvala...

 etiketu sa natpisom Lidl sam odsekla,ostala mi je samo ta sa bar kodom jer je usivena

Link to comment

Jutros sam ostvarila pakleni plan, otišla sam u Lidl pre posla  (umesto kao do sada pri povratku kući) i tako preduhitrila babe iz Kumodraža, kao i bezočne gegajuće pokrivene gromade sa Levanta. Obe kategorije dolaze u pratnji prilično vaspitno zapuštene dece, koja teraju kolica po trgovini kao trotinete, dok babe i gromade prave pokolj, vade sve čarape i majice  iz ambalaže, rastežu u vazduhu xxxl gaće, zaključe da su im premale i ostave razbacano, sa prezirom zavrljače xs haljetke, izdrndaju cveće, otmu najlepše itd. Uspela sam da u miru i relativnoj tišini proberem mini hrizanteme:wub: 119 dinara komad, uzeh 6 komada za žardin, 3 bele i 3 ljubičastocrvene. 

Edited by halloween
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...