Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

I mene je smarao pre neki dan isto sa Lidlom. Antireklama. Doduše, to smeće me je takođe gnjavilo sa 'koliko ste danas kilometara prešli'. Izgleda da im je nova taktika otvoreno špijuniranje, poput japanskih špijuna u II sv. ratu.

Link to comment
2 hours ago, Reaktor said:

šta su uskršnji slatkiši, one čokoladne šuplje zeke ili...?

Maricipani, čoko jaja raznih ukusa, dražeje... Sad se spremam da otvorim neke sladoled-loptice sa malinama. 

Link to comment

Zeke, zeke svuda oko nas.:D Meni je najzesce kada vidim/cujem majku sa nekim malim detetom koje histericno vice hocu zekuuuuuuuuuu, kmec, smrc.:evil: I to tako odjekuje, dok se oni udaljavaju prema kasi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ahhh i moj omiljeni slatkis kandirane snite pomorandze u cokoladi [emoji173][emoji173][emoji173]
Imam organsku, moram to sutra da izanaliziram i napravim, mislim 250 din za 8 tanka kolutica, a gde je sledeci Bozic :smrc

Link to comment
On 4.3.2020. at 14:53, autsajder said:

.

timeline.jpg

timeline1.jpg

  Hide contents

 

 

И мене смара, кад видим последњих 12 месеци, смучи ми се.
14
земаља/региона
127
градова
313
места
 
Link to comment
  • 4 weeks later...

ima u lindi kokosovo mleko u konzervi u redovnoj ponudi...uzela sam ali nisam jos probala

 

ali da pazite kad uzimate jer su izmesane konzerve sa 20g masti i sa 13g a po istoj ceni :rolleyes:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...