Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

ja nekako ne volim da kupujem u lindi ništa za jelo, ne tvrdim da ne valja, nego valjda stvar navike

 

najviše volim da pazarim neke sitnice, za kuhinju pre svega

takođe, zna ponekad da naleti dobar pamuk, pižame, majice, jednom kupila odlične čarapice od organskog pamuka

naravno, ima i dosta sintetičkog smeća, zato treba pratiti šta im dolazi

košulju jednom prilikom mužu kupila, 100% pamuk, flanelska, kaže da nije nosio udobniju

 

ed.

i da, jednom pazarila onaj kikiriki u ljusci, nosila na ga na selo jer sam videla da rođaci kupuju neki taj rinfuzni u lokalu

naravno, pokazao se 100 x bolji od tog koji oni tamo mogu da kupe

od tada im ga nosim redovno

Edited by dùda
Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Koje?

Немам појма. У жутој конзерви :) Има тог бренда неколико различитих.

 

Перленбахер. Сад сам се сетио

Link to comment

МИ се накупујемо сухомеснатог и сирева, млеко, пиво. Кефир неки им је исто добар. Хемија тако тако. Вотке имају само пољске, то не пијем купујем

Link to comment
32 minutes ago, zorglub said:

Pšenično je bilo užasno kad sam ga probao, bukvalno smrdi.

vuklo mi se ko zna koliko, meni bas gadno. bila mi privlacna cena.

 

u lindi redovno kupujem adriatikos sir, koji mi je odlican. mocarela isto. ovsene pahuljice, suseni paradajz. masline. tunjevina i sardine meni skroz ok. onaj mix zamrznutog sumskog voca se isto podrazumeva u redovnoj kupovini.

Link to comment
jbt, jedino se ja tripujem da ne kupujem u lindi jer nemaju dva domaća proizvoda na policama
a?
Ima ih dosta samo što nisu prepoznatljivi brendovi. Piše na njima zemlja. Prvo mi pada na pamet sir. Doduše ja više volim kada imaju te akcije sa stranom robom pa uzmem češku prašku šunku i italijansku

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Pise zemlja ali je i to varljivo sto pise. vest je da su popili milionsku kaznu od Antitrust-a jer su tokom zadnjih par godina prodavali "italijansku pastu" sa (pre)malom kolicinom italijanskog zrna u sebi. bez namere da prestanu sa takvom praksom...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...