Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Jel ima Miele program za otkuvavanje ili to ne koriste u Evropama? 

 

Samo još ovo da pitam i ostavljam vas na miru: da li da pred kraj otklopim i uključim ventilator na rerni na jedno 5-6 min, da se pecne fino odozgo? Ja to tako praktikujem, volim, al da ne pokvarim nešto s rebrima..? 

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Jel ima Miele program za otkuvavanje ili to ne koriste u Evropama? 

 

Samo još ovo da pitam i ostavljam vas na miru: da li da pred kraj otklopim i uključim ventilator na rerni na jedno 5-6 min, da se pecne fino odozgo? Ja to tako praktikujem, volim, al da ne pokvarim nešto s rebrima..? 

to uradi jedino ako ih dobrano premažeš mit barbecue sauce odozgo

Link to comment
što? volim ja da se družim sa sirotiljom, posle sve na otkuvavanje i voila

 

 

 

nije loše da se uviju u foliju i tako peku 2/3 vremena. poslednjih 30 min se izvade i premažu bbq/med/soja šećer

 

 

Bas tako mljaaac [emoji846][emoji846]

Sad sam gladna :(

gde sam usla cc

 

Link to comment

Odlicna su ta rebra, ja sam ih uzeo pre par meseci, nasekao luka, dodao malo maslinovog ulja i belog luka i pekao na papiru u metalu. sat vremena jedna strana, okrenuo i jos nekih pola sata sa druge strane.

 

@KuMS ovde samo jos ti nisi pravio ova rebra izgleda? :D 

Link to comment
Odlicna su ta rebra, ja sam ih uzeo pre par meseci, nasekao luka, dodao malo maslinovog ulja i belog luka i pekao na papiru u metalu. sat vremena jedna strana, okrenuo i jos nekih pola sata sa druge strane.
 
@KuMS ovde samo jos ti nisi pravio ova rebra izgleda? [emoji3] 
Nisam ni ja...
Al planiram...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Nisam ni ja Lindlova rebra probala [emoji846] ali cesto ih kod mog mesara kupim, natur, obavezno da prenoce u nekom pacu ili utraljani dobro zacinima, sutradan se peku na slaboj T i do 2, 5 sata, plus pola sata jos otkriveni, a premazani necim sto sadrzi secere vec ste nabrajali, moze i kecap.
To se raspada, topi, to trazi jos.

Link to comment

Kupila danas rebra, probacemo za vikend, a da pohvalim ove medenjake koji su u ponudi jos od prosle nedelje, ekstra su. Mada imaju mnogo razlicitih, mislim bar su pakovanja razlicita smile.png

 

 

 

 

1cd76d961156491a84518131b0b6e06e.jpgfd19479229b0c3c3e27ab0ea222246ef.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
19 minutes ago, Milošica said:

Kako slučajno?

 

Ma nisam se dobro izrazio, trazio nesto slatko a suvo i svidelo mi se kako izgleda, izabrao taj u moru keksova i ispostavio se kao pun pogodak, sabija koliko je dobar. Sad cu da probam i ostale ukuse, verujem da su svi vrh.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...