Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

1 hour ago, Jumanji said:

 

Ja jutros odbacio gospođu na posao, i kao što ponekad radim, krenem po bavarske perece i svež hleb do lidla... Samo sam okrenuo auto kad sam prišao parkingu, nije moglo ni da se skrene na parking od gužve...

 

8:05...

 

Pomisli da je ko zna šta, dođem kući otvorim letak, a one, ništa naročito iz mog ugla... Šta je to tako jeftino da se u 8 sati stvori pakao?

Link to comment
43 minutes ago, banatjanin said:

@aram

A nikako da ukapiram artičoke, a osećam da nešto propuštam. Kojekakve iz tegli i konzervi što sam jeo bile bezveze, turšija.

momak jeo u shpaniji sad pre nekoliko, kaze da su bash shtogod. a da su iz tegle bezveze.

Link to comment
Ja jutros odbacio gospođu na posao, i kao što ponekad radim, krenem po bavarske perece i svež hleb do lidla... Samo sam okrenuo auto kad sam prišao parkingu, nije moglo ni da se skrene na parking od gužve...
 
8:05...
 
Pomisli da je ko zna šta, dođem kući otvorim letak, a one, ništa naročito iz mog ugla... Šta je to tako jeftino da se u 8 sati stvori pakao?
Pilitji
Link to comment

pa kakvi su majketi pilici???

 

problem sa lindom i srbima je shto srbi zapravo zele poznate stvari za dz, plazmu nutelu bananu i pile, ne neke nepoznate brendove ili ne daj boze zamene, pa ne znam da su koliko jeftinije.

Link to comment
Pa rodjendanska ponuda.
Aaaaa vec, pa lepo, znaci nece moci da se udje nekoliko dana, mehh..


Jos se poklopilo sa penzijama, ako, ako nek uzivaju...samo koja je cena tih pilica i razlika u odnosu na druga mesta, evo ne znam...
Link to comment
Ja jutros odbacio gospođu na posao, i kao što ponekad radim, krenem po bavarske perece i svež hleb do lidla... Samo sam okrenuo auto kad sam prišao parkingu, nije moglo ni da se skrene na parking od gužve...
 
8:05...
 
Pomisli da je ko zna šta, dođem kući otvorim letak, a one, ništa naročito iz mog ugla... Šta je to tako jeftino da se u 8 sati stvori pakao?
Procitao si sve... ita-rodjendanska ponuda, penzije i pilici, malo li je na ovu skupocu [emoji16]
Link to comment
2 hours ago, banatjanin said:

@aram

A nikako da ukapiram artičoke, a osećam da nešto propuštam. Kojekakve iz tegli i konzervi što sam jeo bile bezveze, turšija. 

 

Jedno dva puta kupio sveže (jednom baš u Lidlu), pritom ne znam jesam li uopšte dobre pazario, čistio, kuvao, bacao sve one ljuske i opet ništa. Sisam ona perca i ništa ne kapiram :(

 

Probaj picu s tim da napraviš. Vrhunska stvar.

 

pizzasarticokama.png

Edited by Anonymous
Link to comment
9 hours ago, gospa buba said:

momak jeo u shpaniji sad pre nekoliko, kaze da su bash shtogod. a da su iz tegle bezveze.

 

pa znam, to mi mnogi kažu, samo meni nikako da se otvore vrata percepcije

 

na pici sam jeo opet iz konzerve. čuo sam  (i video, jeo) par puta kako oriđiđi kaprićoza navodno ide sa artičokama, međutim, nisam siguran da to ima smisla

Link to comment
1 hour ago, banatjanin said:

 

pa znam, to mi mnogi kažu, samo meni nikako da se otvore vrata percepcije

 

na pici sam jeo opet iz konzerve. čuo sam  (i video, jeo) par puta kako oriđiđi kaprićoza navodno ide sa artičokama, međutim, nisam siguran da to ima smisla

Nisam jeo sem na pici, a oriđiđi obožavam

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...