Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Samo sam je probala da vidim radi li [emoji4] čekam proleće da mogu napolju da majstorišem, cenim da će za moje sitne kućne majstorije  biti ok.
Gledao neki test parkside testere, i dosta tu ima kikseva.
Ono što je meni ostalo u mozgu da kod sečenja "pod uglom" oće list da kači gvožđe dole, ne sme se naginjati do kraja.







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

ja poručio od potomstva da me časte za rođendan.

nego, kupih ono za graviranje. isprobali ćera i ja. bučno je mnogo, nije još za malecku. u međuvremenu daću joj da sadobro zašiljenom olovkom petlja sa šablonima: brojke, slova, smajliji, geometijske slike, biće joj zabavno. taman za 5 godina.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, djordje geprat said:

ja poručio od potomstva da me časte za rođendan.

nego, kupih ono za graviranje. isprobali ćera i ja. bučno je mnogo, nije još za malecku. u međuvremenu daću joj da sadobro zašiljenom olovkom petlja sa šablonima: brojke, slova, smajliji, geometijske slike, biće joj zabavno. taman za 5 godina.

 mislim se da trazim aparat za galete, al me sramota

Bas onako bapski, zezace me do smrti, kao onda kad sam kupila kolica za pijac😟

  • Haha 3
Link to comment
On 20.1.2022. at 10:55, April said:

 

I meni treba zabraniti pristup

Sve mi treba

 

Vrhunac je bio kad sam polomio nogu pokušavajući da prevezem nove Lidlove mašine biciklom

Ako si prevozio ovu mašinu što ljuttko ište onda si mogao sebi drvenu nogu napraviti.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
U Maksiju postavili neke fejk popuste, podigli cene beskonačno, cene s popustom su više od onih pre mesec dana pre popusta. Linda, majka. 
majka nema dostavu :dry:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Haha 1
Link to comment
12 hours ago, Frank Pembleton said:

Gledao neki test parkside testere, i dosta tu ima kikseva.
Ono što je meni ostalo u mozgu da kod sečenja "pod uglom" oće list da kači gvožđe dole, ne sme se naginjati do kraja.







... Shiit has hit the fan
 

ako je cirkular,  baci to odmah da ne narucujes pivu za drustvo iz pilane

ako je ubodna onda znas na cemu si. neko bi ti rekao ninacemu al aj da te ne pokopavam. ubodna testera, ma koliko delovala prosto trazi i vestinu i kvalitet alata.

Link to comment

Kako smo od hrane iz linde skočili na cirkulare :laugh: Elem,  povratak slatkišima, kupila sam kutije belgijskih pralina i crne čokolade sa svačim jer je sve dodatno sniženo. Praline nisu ništa posebno ali pošto je moj moto da za dobru svinju nema loših čokoladnoh pomija, pojedoše se. Dočim su crne sa papričicom i  pistaćijem potaman, volim da probam ukuse

  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, ljuttko said:

Kako smo od hrane iz linde skočili na cirkulare :laugh: Elem,  povratak slatkišima, kupila sam kutije belgijskih pralina i crne čokolade sa svačim jer je sve dodatno sniženo. Praline nisu ništa posebno ali pošto je moj moto da za dobru svinju nema loših čokoladnoh pomija, pojedoše se. Dočim su crne sa papričicom i  pistaćijem potaman, volim da probam ukuse

 

Kako to misliš "dodatno sniženo"? :ohmy:

Link to comment
22 hours ago, Svemir Zeka said:

 

Kako to misliš "dodatno sniženo"? :ohmy:

 

12 hours ago, ivy said:

pa bude nesto 30% snizeno pred istek roka

ovo, nije napisano da ističe rok proizvodu na ovim čokoladama  nego dodatno na prvobitni popust , tipa akcija još 3 dana ( toga nema u katalogu  nego u prodavnici )  . A neki put kada je o raznim džižama slučaj postoji i ona kutija poslednji komadi pa na tome snize još malo. Kod mene u Višnjičkoj ulici  i cela jedna gondola gde natrpaju nešto što je bilo u katalogu reklamirano pa ostalo neprodato  i onda cena niža za 30 posto recimo. Tako sam kupila razne dodatke za kolače- kružiće od crne i bele čokolade, struganu koricu limuna i pomorandže...

  • +1 1
Link to comment
On 26.1.2022. at 0:53, foto said:

ako je cirkular,  baci to odmah da ne narucujes pivu za drustvo iz pilane

ako je ubodna onda znas na cemu si. neko bi ti rekao ninacemu al aj da te ne pokopavam. ubodna testera, ma koliko delovala prosto trazi i vestinu i kvalitet alata.

ja sam sahranio 2 ubadaljke, one amaterske, nije mi žao, odradile su posao. za 20 - 30€ ne može se očekivati profi kvalitet. moja omiljena alatka je mala womax ugaona brusilica. nju sad koristim umesto ubadaljke.

 

izvin'te za trol

  • +1 1
Link to comment
On 26.1.2022. at 0:53, foto said:

ako je cirkular,  baci to odmah da ne narucujes pivu za drustvo iz pilane

ako je ubodna onda znas na cemu si. neko bi ti rekao ninacemu al aj da te ne pokopavam. ubodna testera, ma koliko delovala prosto trazi i vestinu i kvalitet alata.

Svaki cirkular je uvek veoma opasna alatka, gledao sam par puta kako izgleda kickback kad se ne radi ispravno njime, i to je bas jebeno

 

Ubodna je ok pogotovo ako koristis nesto da je vodi, menjas testerice na vreme i imas realna očekivanja od nje (nije pro-cirkular :) )

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...